Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Klasik Koltuk Takımı

Lüks klasik koltuk takımı modeli zarif hatları ile göz alıcı yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Klasik bir yaşam alanı dizayn etmek isteyenlerin salonunun baş tacı olacak lüks kanepe takımı kullanıcılarına konforlu bir oturum imkanı sunuyor. Yeni sezonun en fazla beğeni toplayan modeli Antik klasik koltuk takımı modelleri el emeği göz nuru olan ince oyma motifleri ile salonlarınıza ihtişamlı bir saray havası kazandıracak. Doğal ahşaptan usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen koltuk takımı, diğer klasik koltuk takımlarından farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor.

İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken koltuk takımında gül desenleri ön plana çıkarıldı. Aşkın ve sevginin sembolü gül motifleri ile ön plana çıkarılan salon takımı iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. İsteğe göre sehpa takımı da ilave edilen yeni modelde bir adet orta ve iki adet yan sehpa bulunuyor. Kullanıcıların istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Antik lüks koltuk takımı tasarımında, birinci sınıf kumaş ve döşeme  malzemeleri kullanılarak konforlu bir oturum da sağlandı. 

Antik koltuk takımının kendine özgü zigon sehpa takımı da bulunuyor. Antik koltuk takımı genellikle kendi grubu olan Antik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Böylece yaşam alanlarında istenilen konsept rahatlıkla oluşturulabiliyor. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik yemek masası modelleri
Karmen Long Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp