Country Ofis Mobilyaları ile Konuklarınızı Etkileyin

Country Ofis Mobilyaları ile Konuklarınızı Etkileyin

Evlerimizde çokça tercih ettiğimiz country tarzı mobilyalar ofislerimizde de boy gösteriyor. Country ofis dekorasyonu ile hazırlanan ofisler günümüzde oldukça popüler. Evlerimizde uygularken kır esintisini yansıtabilmek için çiçekli desenler, ekoseler, berjer koltuklar, duvar kağıtları, bordürlerden oluşan dekorasyonda yaşadığımız huzuru ofislerimize de yansıtmak istiyoruz. Bu huzuru yansıtırken iş yaşamının ciddiyetini de göz önünde tutarak hazırlanacak olan country ofis dekorasyonu ile hem huzurlu hem de ciddi bir ortam yaratabiliyoruz.

Klasik ofis mobilyalarına göre dolu bir görüntü olmasına rağmen, sade bir tasarımda olan country tarzı ofisler ile minimal dekorasyonlara imza atılabiliyor. Ofisler de çalışan insanların estetiksel olarak huzur veren bir ortamda çalışması kadar ergonomik bir alanda çalışması da önemlidir. Tasarımsal ergonomiklik ofis içinde çalışanların verimliliğini artırmak içinde gereklidir. Ofis içinde çalışanların ihtiyaçlarına göre yapılan country ofis dekorasyonu ile çalışanların daha verimli olmasını ve doğal olarak daha az yorulacaktır. Çalışanlar kadar gelen misafirlerinde huzur bulacağı ve çalışmaktan mutluluk duyacağı ofisinizde, başarılı işlere imza atabileceksiniz. Ayrıca başarılı olmak için yapacağınız çalışmaların çok uzun sürebileceğini göz önünde bulundurduğumuzda, toplantı salonlarında konforun ön planda olması ve kendilerini iyi hissetmeleri açısından ev ortamını anımsatması ofisinizde çalışan kişiler için oldukça önemlidir. Uzun sürecek toplantıların sıkıcı olmaması için country ofis masaları ile şık ve oturuş destekli sandalyelerin size eşlik etmesi oldukça önemlidir. Gece saatlerine kadar uzanan yoğun toplantılar için ergonomik kullanım sunan country ofis dekorasyonu ile tasarlanan toplantı odalarında aydınlatmada oldukça büyük önem taşıyor. Göz yormayan ve ferah ortam sunan aydınlatma ile ışıklandırılan ortamlarda iş verimliliği de artıyor.

21. Yüzyıl Ofisleri

Son teknoloji ile tasarlanan ofislerde çalışmakta oldukça keyifli oluyor. Toplantı için gelen misafirlerinizi bekletmek üzere alacağınız bekleme salonunda bulunan koltukların rahat olması gerekiyor. Koltukların kumaşının terletmeyen ve rahatsız etmeyen özellikte olmalı. Bekleme salonunun duvarında televizyon olması uzun bekleme saatlerinde misafirinizin sıkılmamasını sağlayacaktır. Televizyonda dönen videoların bekleyenleri kasmaması gerekiyor. Bunun yanında bekleme salonlarının 21. yüzyıl getirisi olan teknoloji ile buluşması oldukça önemli. Oyun konsollarının bulunması, masa oyunlarının bulunması veya satranç gibi strateji oyunlarının bulunması da gerekiyor. Bu sayede ofis daha eğlenceli bir hale geliyor. Bazı ofislerde de terasa açılıyor bekleme salonları. Bu da yazın temiz havada vakit geçirmek için güzel bir olanak sunuyor. İkram edilen kahve veya çayın yanında dergi ya da gazete okumak isteyenlerde olabiliyor. Bunun için güncel dergi ve gazete bulundurmak gerekiyor. Havadar olması istenilen bekleme salonlarında sıkılmadan vakit geçirmek size, çalışanlarınıza ve misafirlerinize iyi gelicektir.

Günümüz Ofislerinde Yemek Odaları

Gelen misafirlerinizi ağırlarken bir şeyler ikram etmek isteyebilirsiniz. Bu bazen sade bir kahve ya da çay olabilecekken bazen de yemek olabiliyor. Çay veya kahve ikramları toplantı odasında olabilecekken, yemek için mutfak yanında bulunan yemek odasını tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle misafir ağırlarken de kullanacağınız yemek odasının da dekorasyonu göz doldurmalı. Yemek ya da tatlı ikramlarınızda misafirleriniz konforlu ve estetiksel bir ortamda ağırlanmış olacaktır. Country ofis mobilyaları ile uyumlu olacak yemek odasında ikramlarınız sunulurken huzurlu bir ortam olacaktır. Yine bu yemek odasında öğlen dinlenme molası içinde çalışanlar için keyifli yemek saatleri geçirebilecektir. Öğlenden sonra çalışmak için de enerji toplamış olacaklardır. Rahat ve keyifli alanlarda vakit geçirirken dinlenmeleri sağlanacaktır.  Country ofis dekorasyonu ile hazırladığınız ofislerinizde çalışma saatlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.