Büyük Başlıklı Yatak Odaları ile Heybetli Yaşam Alanları Oluşturun

Büyük Başlıklı Yatak Odaları ile Heybetli Yaşam Alanları Oluşturun

Her sabah yeni gün aydığında harikulade tasarımlar altında estetik bir görünüm ile hazırlanmış, muhteşem uyum sağlamış eşyalara şahit olmak büyük başlıklı yatak odaları için büyük bir önem arz etmektedir.  Tek tek tasarlanan ayrıntılar, detaylıca düşünülerek oluşturulan modeller ve muhteşem konfor ile bütünleşerek yatak odalarını meydana getiriyor. Harika vakitler geçirmemiz için hazırlanan yatak odaları hayatlarımıza uzun zaman eşlik edebilmek için dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Çizilme, sürtünme ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalmamak için kaliteli malzeme ile üretilen mobilyalar daha çok ilgi görüyor. Marifetli ellerde ortaya çıkan her zevke uyan muhteşem tasarımlar ile büyük başlıklı yatak odaları takımları sayesinde yatak odaları kalitesi ve konsept tasarımlar ile birlikte ön plana çıkıyor.

İnce işçilik ile oluşturulan odalar

Asortie mobilyanın ince ince planladığı ve maharetli ellerle hayata geçirdiği muhteşem yatak odalarından biri olan Miami klasik yatak odası takımı da büyük yatak başlıkları olan yatak odası takımlarından birisi.

Bu yatak odası takımı sayesinde yatak odalarında heybetli yaşam alanları oluşturulabiliyor. Gösterişli, şık ve bir o kadar zarif olan bu yatak odaları sahip olduğu zarafet ile yatak odanızı muhteşem bir alana dönüştürecek. Beyaz zemin üzerine el emeği ile işlenen gerçek altın varank işlemeleri sayesinde var olan gösterişli yatak başlığı ile diğer mobilyalar arasında uyum yakalanabiliyor.  Odanın boyutuna ve kullanıcının zevkine göre farklı renk ve seçeneklerde de üretilebilen Miami yatak odası, yıllar geçse dahi zarafetini kaybetmeyecek modellerden birisi. Altı kapılı gardolap, karyola, iki adet komodin ve aynalı şifonyerden oluşan bu takıma isteğe bağlı olarak ek parçalar da eklenebiliyor. Yatak odanız tercih edeceğiniz bu model ile odanız daha gösterişli ve özel olacak. Ancak bu model yerine başka model isterseniz de sizin için önerilerimiz var elbette.

Farklı Seçenekler Dahilinde Şık Yatak Odaları

Yatak odalarında biraz daha farklı atmosfer isteyenler için önerimiz olan Palermo klasik yatak odası takımı ile saray havasını yatak odalarına kazandırmak oldukça kolay oluyor. 

Ahşabın doğal dokusundan faydalanılarak üretilen bu takım da ahşap oyma, pentür ve boyama sanatı ile aynı anda karşılaşıyoruz. İstenilen ölçüde üretilebilen bu model de kişi zevkine bağlı olarak ufak değişimler de yapılabiliyor. Duvar boyuna göre özel olarak üretilen duvardan duvara panosu, sade ve şık aynalı dolabı, tuvalet masası ve yine ölçüye göre yapılabilen karyoladan oluşuyor. İsteğe göre puf veya jozefin de takıma ilave edilebiliyor. Fotoğraftaki gibi yatak yanındaki sütunlar estetiksel olarak bir bütün oluşturmaya yararken, aynı zamanda da ergonomik kullanım için alan açıyor. Birçok eşyayı kolaylıkla içine alabilen bu sütunlar yatak odaları için gösterişli bir ortam oluşturuyor. Ergonomik ve gösterişli olan bu büyük başlıklı karyolalar anı zamanda birinci sınıf kalitede özel frenli sürgü ve menteşeler kullanılıyor. Ayrıca yine isteğe göre yatak başlığında kapitone yerine dekoratif ayna da kullanılabiliyor. Kullanıcının isteğine göre yatak başlığına diğital baskılar veya yağlı boya resimlerde uygulanabilir.  Çok çeşit sunan bu modeller ile yatak odaları oldukça gösterişli alanlara dönüşüyor.

Büyük başlıklı yatak odaları ile sunulan gösterişli ve büyük alan hemen hemen herkesin tercih ettiği yatak odası konseptleri. Geniş alanlarda farklı küçük alanlarda farklı görüntü sunan bu mobilyalar, istenilen ölçü ve boyutlarda yapılandırılabiliyor. Konsept yatak odalarını oluşturan bu mobilyalar gösterişli, ergonomik ve konforlu oluyor. Daha birçok farklı modeli bulunan büyük başlıklı karyolaların size en uygun olanı için ücretsiz mimarlık hizmetimizden yardım alabilirsiniz.

 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.