Avangard Dekorasyonda Klasik Mobilya

Avangard Dekorasyonda Klasik Mobilya

Son yıllarda adını daha sık duymaya başladığımız avangard dekorasyon, giderek yükselen bir ivmeyle tercih edilmeye devam ediyor. Tavandan, tabana uzanan her ayrıntının incelikle birbirine bağlandığı avangard dekorasyonda klasik mobilya kullanımı da aynı oranda artıyor. Çünkü her birimiz evimizde zarif dokunuşlara yer açarken, bir taraftan da bu zarafeti gösterişli mobilyalarla buluşturmak istiyoruz. Bunu sağlamanın en etkili ve görkemli yolu ise avangard dekorasyon gibi gözüküyor!

Avangard dekorasyon, dekorasyon anlayışları içerisinde detaycılığıyla diğer tüm dekorasyon stillerinin önüne geçiyor. Bir başka dekorasyon stili yoktur ki, avangard dekorasyon kadar ayrıntıları önemsesin. Avagard tarz döşenmiş bir mekanı dolaşıyorsanız, elinizin değip, gözünüzün gördüğü hiçbir şeyin orada bulunması tesadüf değildi. Bir avangard mobilya hemen yanında bulunan aksesuarla dikkatinizi çekiyorsa, emin olun o iki ürün en başından beri yan yana getirilmek üzere seçilmiş ve birlikte yerleştirilmiştir. Avangard tarzın kendi doğası gereği sahip olduğu bu bütünlüklü yaklaşım, yaşam alanlarında oluşturulmak istenen ihtişamlı atmosferin tam manasıyla ortaya çıkmasını sağlıyor.

Avangard mobilyalarda varaklar, işlemeler, az da olsa oymalar ve kimi zaman parlak taşlı aksesuarlar gözeçarpıyor. Hem mobilyalarda hem de aksesuarlarda bu ışıltılı görünüm her zaman muhafaza ediliyor. Ama çoğu zaman avangard mobilya alışılmış çizgilerin dışına çıkıyor. Zira avangard  kelime anlamıyla öncü ifadesinde karşılık buluyor. Ve bu ifadeye yakışır biçimde, klasik mobilya formunu korusa da çoğunlukla bu formu kendine has bir üslupla adeta yeniden yorumlayp, dekorasyon stillerine öncülük eden yeniliklere yer açıyor. Hal böyle olunca avangard dekorasyonda klasik mobilya kullanımı her geçen gün artıyor.

Daha Sade, Daha Gösterişli!

Yaşam alanlarında klasik mobilyalardan vazgeçememesine karşın daha sade tasarımları tercih etmek isteyenlerin ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren avangard mobilya, daha sade olsa da gösterişli yapısını koruyor. Şık, konforlu ve fonksiyonel modelleriyle avargard tarzda mobilyalar, kullanıcılarına uzun ömürlü ve rahat bir kullanım şansı sunuyor.

Günümüzün en popüler dekorasyon anlayışlarından olan avangard tarz, geçmişin cezbedici ve nostaljik çizgileriyle bugünün modern çizgilerini bir araya getiriyor. Böylece uyumlu ve ahengiyle görenleri içine çeken bir harmoni oluşturuyor. Avangard dekorasyonda klasik mobilya kullanımı söz konusu olduğunda, renk skalasına baktığımızda çeşitlilik olsa da, daha ziyade açık renkler tercih ediliyor. Bu renkler arasında da özellikle beyaz, gümüş ve altın tonlarının ağırlık kazandığı görülüyor.

Avangard dekorasyonda kullanılan klasik mobilyalar, büyük oranda dekoratif porselen ve cam aksesuarlarla yan yana getiriliyor. Bu aksesuarlar arasında ise öne çıkan ilk objeler özel tasarım vazolar oluyor. Böylece yaşam alanlarınızdaki şıklık dört dörtlük bir noktaya ulaşıyor!

Asortie Farkını Hissedin!

Eğer avangard dekorasyonda klasik mobilya kullanımı sizin vazgeçilmezleriniz arasındaysa, Asortie Mobilya’nın koleksiyonlarına hemen göz atmalısınız. Klasik mobilyada her dönemin öne çıkan dinamik çizgilerini tasarımlarına yansıtan ve bunu harikulade bir ustalıkla gerçekleştiren Asortie Mobilya böylesi bir avangard dekorasyon için harika seçenekler barındırıyor. Siz de daha fazla vakit kaybetmeyin ve Asortie farkını hissetmek için harekete geçin!

Klasik mobilyalar her sezon tercih edilen ve ekol haline gelmiş tasarımlar. Bu tasarımların avangard stil ile bir araya gelmesi onların var olan çekiciliklerini artıran yegane dokunuşlara sahip olmalarını sağlıyor! Klasik çizgilerle tasarlanmış bir avangard mobilya, hem lüks ve ihtişam barındırıyor hem de görece daha sade bir forma kavuşuyor. Böylece ortaya daha dengeli bir estetik görünüm kazanmış mobilyalar çıkmış oluyor. Bizlere de bu şıklığın keyfini sürmek kalıyor!

Avangard dekorasyonda klasik mobilyaların kullanımı hakkında verdiğimiz önerileri keşfetmek için makalemizi inceleyin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.