Beklentinizi Karşılayacak Klasik Çözümler; Berlin Klasik Duvar Ünitesi

Ev dekorasyonuna önem veriyor ve evinizin tarzınızı yansıtmasını istiyorsanız duvar ünitesi seçimini de titizlikle yapmak isteyebilirsiniz. Salonun ayrılmaz bir parçası olan ve klasik dekorasyonu tamamlayan ürünlerden biri olan üniteler, evin diğer parçalarıyla uyumu yakaladığında göz kamaştıran bir şıklığa sahip oluyor. Salonun bütünlüğünü tamamlayan klasik duvar üniteleri, yumuşak hatlara sahip kesimi ve altın varaklı oymalarıyla salonunuzun daha dolu gözükmesini sağlayacak.

Diğer eşyaların rengiyle uyumlu olması gereken klasik duvar ünitesi, dekorasyon stiline de uygun tarzda seçilmelidir. Berlin duvar ünitesi rose ahşap rengi ve zengin görüntüsünü ortaya koyan altın varaklı işlemeleri ile klasik stilinizi yansıtacak bir mobilyadır. Klasik model koltukların ve klasik yemek odası takımının yer aldığı bir salonda stilinizi tamamlayacak olan duvar ünitesi, odanın havasına hakim bir görüntü çizecektir.

Oval hatlara sahip kesimiyle oldukça soft bir hava yaratan Berlin klasik duvar ünitesi, misafirleriniz için de göz kamaştırıcı bir etkiye sahip olacak. Aldığınız zarif aksesuarları üzerine yerleştirebileceğiniz duvar üniteleri ile asil ve zengin salon tasarımlarına sahip olacaksınız. Mumluk ve şamdanlar, klasik ruhu yansıtan biblolar, zarif çerçeveler ve daha benzeri retro ürünlerle duvar ünitelerini daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan klasik duvar üniteleri, malzeme kalitesiyle de içinizi rahatlatacak. Berlin duvar ünitesinde kullanılan rose ahşap çizilmelere dayanıklı ve yıllar geçse de parlaklığını kaybetmeyecek modellerden biridir.

Berlin duvar ünitesine uyumlu klasik koltuk takımları ile benzersiz tasarımlar yaratabilir, gösterişli avizeler ve ihtişamlı perde, halılar ile saraylara layık oturma alanları oluşturabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde üretilen bu üniteler özellikle geniş salonlarda ve aydınlık evlerde, açık renk duvar boyaları ile uyumlu duracaktır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.