Petunya Klasik Duvar Ünitesi ile Evinize Klasik Dokunuşlar Yapın

Petunya yemek takımları ve salon takımlarıyla uyumlu bir bütün oluşturacak olan Petunya klasik duvar ünitesi, salonunuzdaki ihtişamı tamamlayacak mobilyalar arasındadır. Altın varaklı oymaları birinci sınıf el işçiliğiyle üretilen klasik duvar ünitesinin hem baş kısımları hem de ayak kısımları incelikle işlenmiştir.

Yumuşak hatlara sahip kesimi ile zarafetini hissedebileceğiniz klasik duvar ünitesi sadece görüntüsü ile değil, işlevselliğiyle de oldukça pratik mobilyalardan biridir. Duvar ünitesinde yer alan çekmeceli ve bölmeli alanlar salonunuzda daha fazla yer açmanızı sağlayacak. Bu çekmeceli alanlar dışında camlı vitrn bölmesine istediğiniz aksesuarları yerleştirebilecek ve sergileyebileceksiniz.

Klasik salon dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan klasik duvar üniteleri büyük avizeler ve gösterişli halılarla da uyumlu duracak mobilyalardan biridir. Görkemli bir oturma alanı yaratmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bu duvar üniteleri, yemek odalarında da kullanılabilir. Petunya klasik yemek odası takımıyla beraber alabileceğiniz duvar ünitesi özellikle uyumu sevenlerin tercihidir.

Boş kalan duvarlarınızı değerlendirirken aynı zamanda aksesurlarınızı koymak için bir alan yaratabileceğiniz Petunya klasik duvar ünitesi tablolar ve şamdanlıklar gibi klasik dokuya uygun aksesuarlar ile kullanılabilir. Zamansız bir tasarı ruhuna sahip olan klasik duvar üniteleri yıllar geçse bile güzelliğini koruyacak ve modasını kaybetmeyecek mobilyalar arasındadır.

Artık modern tarzda döşenmiş evlerde bile tercih edilen klasik mobilyalar, retro trendinin bir sonucu olarak yaşam alanlarında çok sık karşımıza çıkmaktadır. Modern mobilyalar ile konsept yaratarak kullanabileceğiniz klasik duvar üniteleri de farklı tarzlara uyum sağlayabilecek ürünler arasındadır. Petunya klasik duvar ünitesi ile modern evlere de klasik dokunuşlar yapabilir ya da zaten klasik tarzda döşenen evinizi daha da gösterişli bir hale getirebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.