Avangard Takımlar Yemek Odanızı Şaşalı Bir Stile Dönüştürüyor

Avangard Takımlar Yemek Odanızı Şaşalı Bir Stile Dönüştürüyor

Yaşam alanlarınızın en lezzetli köşelerinden biri olan avangard yemek odası takımları, oturma odanızı evinizin en gözde alanlarından birine dönüştürüyor. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtabileceğiniz avangard mobilyalarla yemek odası alanlarını istediğiniz şekilde dekore edebilir, şık ve gösterişli mekanlar tasarlayabilirsiniz.

Klasik tarzda döşenen evlere yeni bir soluk getiren avangard yemek odaları, modern çizgileri de bünyesinde barındıran tasarımlarıyla farklı zevklere hitap ediyor. Yemek masaları, konsol, vitrin, sandalye gibi parçalardan oluşan yemek odası takımları evinizin şıklığını arttırırken misafirlerinizi de büyüleyecek köşeler yaratmanıza olanak tanıyor.

Avangard yemek odası dekorasyon kalıplarını aşan tarzıyla hem modern evlerin hem de klasik evlerin bütünlüğüyle uyum yakalıyor. Klasik mobilyanın ağırlığını ve iskeletini kullanan avangard mobilyalar, daha modern kumaşlarla kullanıldığında her iki tarza da yakın olduğu için kullanım alanını genişletiyor. Evinizde klasik rüzgarlar estirmek, ancak modern yapıdan da ödün vermek istemiyorsanız tercih edebileceğiniz avangard yemek odaları, farklı konseptler yaratabileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.

Son yılların gözde dekorasyon fikirlerinden biri olan avangard yemek odası masko mobilya kenti gibi alanlarda sıklıkla karşınıza çıkabilecek mobilya ürünlerinden biri oluyor. Doğru seçimlerle tamamladığınız zaman evinizin gösterişli bir hale bürünmesini sağlayan avangard stil, mutfak dışında oturma alanlarında, banyo ve yatak odalarında da kullanılıyor.

Avangard Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Tasarlanır?

Klasik tarzı da içine alan, mobilya ürünlerini şaşalı, görkemli bir stile dönüştüren avangard yemek odası stilinde işlemeli ve oyma detaylı mobilyalar öne çıkıyor. Parlak yüzeylerin ön plana çıktığı avangard parçalarda avangard yemek masası sandalyesi de işleme detaylarını barındırıyor. Yüzey kumaşlarının isteğe göre şekillenebileceği sandalyelerde kadife ve motifli kumaşlar daha çok tercih ediliyor.

Koyu ve ağırbaşlı renklerin tercih edildiği avangard yemek odalarında isteğe göre daha pastel tonlar da kullanılabiliyor. Kapitone dikişli sırtların dikkat çektiği bu ürünler masko avangard mobilya mağazalarında bulunabiliyor. Kontrast renklerle uyumlu bir bütün yaratabileceğiniz bu alanlar hem sizi hem de misafirlerinizi büyüleyecek.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.