Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi

Kapaletti klasik duvar ünitesi, alışılmışın dışındaki şık tasarımı ve yılların eskitemediği narin oyma desenleri ile salonlarınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Her sezona veyahut yıla uyum sağlayabilecek olan ve kendi grubu olan Kapaletti yemek odası ve Kapaletti koltuk takımı  ile kusursuz bir uyum sağlayan duvar ünitesi modeli ceviz kaplama zemin üzerine gümüş varak renk seçenekleri ile hazırlandı. Sizlerin istek ve arzularına göre lake uygulamaları da yapılabilen model, istenilen renk seçenekleri ve ölçülerde de üretilebiliyor.

İstenirse arka panosuz olarak da üretilebilen Kapaletti klasik duvar ünitesi modelinin imalatında, birinci sınıf doğal ahşaplar kullanıldı bu sayede dayanıklılığı ve uzun ömrü ile yıllar içerisinde evinizdeki en gözde klasik mobilyalardan biri olarak kendine yer ayıracaktır. Sadece evlerin oturma odası ve salonlarında değil, ofislerin içerisinde kullanılabilen duvar ünitelerinin yan tarafları kütüphane olacak şekilde de dizayn edilebiliyor bu sayede tasarımının ötesinde işlevselliği ile de ön plana çıkmaktadır. Yeni nesil ince led tv’ler ile televizyon ünitesi olarak da kullanılabilir olan Kapaletti lüks tv ünitesi evlerinde klasik bir köşe yaratmak isteyenler tarafından tasarım heykel ve biblolar gibi detaylarla da kullanılabilir. Bu sayede salonunuzda özel bir köşe yaratma fırsatını sizlere sunmaktadır. Siz de şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir ve Kapaletti duvar ünitesini inceleme fırsatını elde edebilirsiniz.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
klasik ofis mobilyası
Kapaletti Klasik Ofis Takımı
yatak odası benç
Kapaletti Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp