Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Klasik Koltuk Takımı

Kapaletti koltuk koltuk takımı, kendine özgü tasarımı ile mekanlara göz kamaştıran bir hava kazandırıyor. Farklı berjer ve kanepe kombinasyonu ile klasik koltuk takımları arasında kendine farklı bir tarz oluşturan Kapaletti lüks salon takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Asortie yeni sezon koltuk takımı koleksiyonu için özel olarak farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilen Kapaletti koltuk takımı modeli, oval hatları ile kullanıcıya standart klasik koltuk takımlarından daha fazla konfor ve rahatlık sağlıyor. Özellikle ahşap oyma motifleri ile dikkatleri üzerine çekerken, konforuyla da kullanıcısını memnun ediyor.

İki adet kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşan takım, iki yan ve bir adet de orta sehpa ile kombine edildi. Sehpalar kullanıcının isteğine göre cam veya ahşap tablalı olarak üretilebiliyor. Kapaletti koltuk takımı genellikle kendi grubundan olan Kapaletti klasik yemek odası ve Kapaletti yatak odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Kendi koleksiyonundan olan Kapaletti klasik duvar ünitesi ise modelin en önemli tamamlayıcıları ürünlerinden biri. Kapaletti koltuk takımında kullanılan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli kdöşemelik kumaşlar ile konforlu bir oturum sağlandı. Koltuk takımı modeli, aynı zamanda Kapaletti Ofis Takımı ile birlikte deri döşeme olarak da döşenebiliyor.

Lüks koltuk takımının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek adına ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi yazılı olarak tarafımıza iletebilirsiniz. En kısa sürede deneyimli satış danışmanlarımız tarafından tarafınıza dönüş gerçekleştirilerek sorularınız büyük bir memnuniyet ile yanıtlanacaktır. 

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
yatak odası benç
Kapaletti Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp