Yatak Odası Dekorasyonunda Bej Rengi Nasıl Kullanılır?

Yatak Odası Dekorasyonunda Bej Rengi Nasıl Kullanılır?

Stil ve tasarım açısından kullanıcıya esneklik ve kolaylık sağlayan bej, doğru kombinlendiği zaman dekorasyonda harikalar yaratacak bir renktir. Ancak bej rengi kullanımına ait püf noktaları bilirseniz yatak odanızda dikkat çeken bir bütünlük yaratabilir, modern tarzı klasik zevkinize uyarlayabilirsiniz.

Tasarım esnekliğine sahip olan bej rengi yatak odanızda havalı ve modern bir dekorasyon yaratmanıza olanak tanıyacaktır. Özellikle klasik yatak odası dekorasyonu için kullanılan bej tonları aydınlık ve güven veren alanlar tasarlamanıza imkan verir. Zemin rengini değiştirmeden modern tonlarla bütünlük sağlayabileceğiniz bej rengini hem yatak odası mobilyasında hem de aksesuarlarda tercih edebilirsiniz.

Doğal aydınlatmadan faydalanmak istediğiniz gündüz saatlerinde ferahlık yaratan bej kombinler, başucu lambaları ve klasik avizelerle uyumlu duracaktır. Işık girmeyen yatak odalarında doğru bir tercih olan bej mobilyalar, açık renkli duvar kağıtlarıyla odanın daha aydınlık gözükmesini sağlar.

Yatak odası dekorasyonu için bej mobilyaları tercih etmek farklı stillere ve iddialı mobilyalara evinizde yer verebileceğiniz anlamına gelir.  Özellikle klasik dekorasyonun vazgeçilmez renklerinden biri olan bej tonu, altın varaklar ve zengin işlemelerin daha ön plana çıkmasını sağlarken odanın daha ihtişamlı gözükmesine de imkan tanır. Üstelik zıt tonlarla kombinleyebileceğiniz bej mobilyalar odanın çekiciliğini arttıracak, aksesuar seçiminde de cesur davranmanıza izin verecektir.

Modern yapıyı klasik dokunuşlarla zenginleştirmek istiyorsanız bunun en kolay yolunu size sunacak olan bej mobilyalar, ışık ve metalik vurguları da daha iyi gösterecektir. İlham veren stillere sahip klasik yatak odası dekorasyonu için kullanabileceğiniz bu renk, kırmızı ve siyah gibi baskın tonlarla kullanıldığında da fark yaratacaktır.

Bej tonuna sahip mobilyaları sadece yatak odanızda değil evin diğer bölümlerinde de kullanarak aydınlık mekanlar yaratabilir, aksesuar seçiminde kendinizi özgür bırakabilirsiniz. Klasik evlerin vazgeçilmez rengi olan asil bej tonu, yatak odanızı şık gösterdiği kadar hijyenik gözükmesini de sağlayacak, uykunuz artık daha sağlıklı olacak!

Ev dekorasyonununzda uygulayacağınız fikirlere dair daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.