Özel Tasarım Makam Odaları ile Konuklarınızı Etkileyin

Özel Tasarım Makam Odaları ile Konuklarınızı Etkileyin

Resmi makamlardaki başkanlarının, patronların ve üst düzey yöneticilerin çalışmalarını gerçekleştirdiği ve konuklarını ağırlayacağı makam odalarının tasarımları nasıl olmalıdır? Genellikle yüksek makama sahip yönetici odalarının dekorasyonları ve dizaynı sıradan ve birçok yerde rastlanan tasarımlardan oluşmamaktadır. Tüm yönetici ve patronlar da bunu istemektedir. Bu sebeple yönetici odaları ve makam odaları şık yaşam alanlarından oluşmaktadır. Bu şıklığı sağlayan en önemli etmen ise odadaki kullanılan detayların tam bir uyum ve ahenk içerisinde bilinçli olarak kullanılmasıdır. Deneyimli iç mimarların tavsiyeleri ile oluşturulan şık yaşam alanları eşsiz bir tasarım oluşturmak isteyen kişileri memnun etmektedir. Lüks yaşam alanları oluştururken iç mimarınızdan talep edeceğiniz temalar ve lüks mekânı aynı zamanda kullanışlı bir yaşam alanına dönüştürmenizi sağlayan ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

Makamınızı ziyarete gelen misafirinizin odaya ilk adımını attığı itibaren rastlayacağı bazı mobilyalar ve dekorasyon ürünleri bulunmaktadır. Klasik ofis kapılarından tutun da odanın döşemesi, çalışma masası, kitaplığı, misafir köşesi ve koltukları gibi ilk bakışta genel dekorasyonu oluşturan mobilyalar ve etmenler ilk etapta dikkatleri çekmektedir. Konuğunuzun karşılama merasimini gerçekleştirdikten sonra, dikkat edilecek diğer detaylar ise, çalışma masanızın üzerindeki isimlik, aksesuar ürünler ve odanın genel dekoratif ambiyansı olacaktır.

Klasik Ofis Kapıları

Odaya ilk girişte konuklarınızın odanızın genel dekorasyonu hakkında fikir elde edebileceği ve ilk izlenimlerini oluşturacağı alan kapılarınızın önü olmaktadır. Bu nedenle klasik makam odalarının lüks konseptini destekleyecek, özenle tasarlanmış ahşap klasik kapı modelleri tercih edilmelidir. Bir çok farklı modelde, ölçüde ve tasarımda klasik kapı modeli bulunmaktadır. Bu kapı modelleri arasından, yönetici odanızın dekorasyonuna uyum sağlayan mobilyanızı seçmelisiniz. Unutmayın odanızın genel dekorasyonu tamamlandıktan sonra lüks kapı modelinizi seçmelisiniz.

Lüks ofis kapıları genellikle ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varaklı cilaları ile üretilmektedir. Altın kaplama lüks bir kapı ihtişama açılan odanın ilk izlenimlerini sunmaktadır. Kapı seçimi bu nedenle oldukça önemlidir.

Lüks Çalışma Masaları

Özel tasarlanacak makam odalarında tercih edilen çalışma masalarının da eşsiz bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Özellikle son yıllarda tercih edilen marküteri yönetici odası takımları şık ve etkileyici yaşam alanları oluşturmanızı kolaylaştırmaktadır. Marküteri sanatının icra edildiği bu mobilya modelleri farklı tasarımları ile yeni bir ambiyans oluşturmanızı destekleyecektir. Genellikle özel tasarlanmış ofis mobilyaları, özel ölçü formlarında üretilmektedir. Masayı kullanacak olan yöneticinin kullanım alışkanlıklarına ve odanın ölçülerine bağlı olarak özel boy ve ölçülerde çalışma masalarının imal edilmesini mobilya üreticisinden talep edebilirsiniz.

Konseptinize Uyacak Özel Tasarım Makam Odası Mobilyaları

Yönetici odalarında tercih edilecek tasarıma uygun olarak mobilya seçimi genelde zor bir seçim olmaktadır. Lüks yaşam alanlarında kullanılacak olan bu mobilyaların istenilen dekoratif tasarıma uygun olarak özel olarak üretilebilmelidir. Özel tasarım lüks ofis mobilayları ile eşsiz bir mekan oluşturabilir ve böylece odayı kullanacak kişinin yüksek makamına uygun tasarımda bir oda dizayn edilebilmektedir. Bu gibi lüks ve eşsiz yaşam alanları oluşturmakta zorlanıyorsanız, Asortie mobilya olarak müşterilerimize tamamen ücertsiz mimarlık hizmetimizi sunmaktayız. Deneyimli ve alanında uzman iç mimarlarımızın lüks yaşam alanlarınızı oluşturmak için gerçekleştireceği plan doğrultusunda dekorasyon ve mobilya alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel bir göz tarafından dizayn edilen bu makam odası tamamen eşsiz tasarımı ile görülmemiş bir konsept sağlayacaktır.

Konuklarınızı etkileyecek lüks makam odaları oluşturmak ve tasarlamak için tamamen özgün formlarda tüm detayları düşünülerek tasarlanan yaşam alanları oluşturma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçerek ücretsiz iç mimarlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.