Klasik Yatak Odası Tutkunlarına Çok Fonksiyonel Bir Model!

Klasik mobilya tutkunları için özel olarak tasarladığımız Palermo serisinin yatak odası takımı tüm ihtişamı ile Asortie mobilyada. Palermo Yatak Odası, kendi grubundan olan Palermo Yemek Odası, TV Ünitesi ve Palermo Koltuk Takımı ile birlikte aynı motiflerle süslendi. Bu özel takım diğer klasik yatak odalarına göre daha ihtişamlı ve daha fonksiyonel özelliklere sahip. Asortie Mobilyanın yatak odası koleksiyonları içerisinde en fazla ilgi gören ürünlerden biri olan Palermo, tamamen el işçiliği ile üretiliyor.

Yatak başlığı ile kombin edilen komodinler takıma farklı bir hava kazandırıyor. Komodinler üzerinde duvar panosu şeklinde yükselen sütunlar aynı zamanda bir dolap görevi de görüyor. Bu şekli ile hem ihtişam hem de fonksiyonellik bir arada sizlere sunuluyor.

Palermo yatak odası takımı, klasik mobilyanın vazgeçilmezi pentür sanatı ile zenginleştirildi. Gardolap, sütunlu ve panolu karyola, tuvalet masası ve özel karyola tacından oluşan klasik yatak odası takımında antik krem lake renk tercih edildi. Ancak Asortie renk ve ölçülerde müşterilerine uygun çözümler sunar. Yani bu klasik yatak odası takımını evinize uygun ölçüde ve zevkinize uygun renkte satın alabilirsiniz.

Yatak başlığındaki kapitone, kullanacağınız yatak örtüsüne veya perdeye uyumlu kumaştan özel olarak yapılabilir. Bunun dışında talep eden kullanıcılar için yatak başlığına cibinlik yapılabilmektedir. Bu özel yatak odası takımının gardolapları eşyalarınızı rahatça yerleştirmeniz adına özel olarak dizayn edildi. Altı kapılı gardolap içerisine eşyalarınızı ferahça yerleştirebilirsiniz. Dolapta bulunan aynalı raflar ise odanızı daha geniş göstermek adına tercih edildi.

Palermo Yatak Odası takımının tuvalet masası sizlere konfor ve rahatlık sunması için yedi çekmeceli bir tasarıma sahip. Asortie müşterileri için özel olarak üretilen Palermo Yatak Odası, mekana uygun ölçü ve renk seçenekleri ile sizlerle! Eviniz için en konforlu, en fonksiyonel ve en şık mobilyalar Masko Mobilya Kenti Asortie Mobilya’da…
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.