Klasik Çalışma Masaları Neden Tercih Edilmelidir

Klasik Çalışma Masaları Neden Tercih Edilmelidir

Klasik bir çalışma odası dizayn etmek isteyen kullanıcıların olmazsa olmaz mobilyalarının başında klasik çalışma masaları gelecektir. Klasik çalışma masaları birçok farklı model ve çeşit ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Peki çalışma odalarında klasik bir konsept tercih etmek isteyen kullanıcıların klasik çalışma masalarında dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Çalışma odalarında neden klasik çalışma masaları tercih edilmelidir?

İlham Veren Klasik Çalışma Masaları

Çalışma odanızda, bir motivasyon ve üretim kaynağı arayabilirsiniz. Bu motivasyon kimi zaman müzik olabilirken genellikle çalışma odanızın tasarımı, odanızda kullandığınız mobilyalar, dekorasyon ürünleri ve odanın aydınlatması gibi etmenler önemli rol oynamaktadır. Bu etkenlerin en önemlilerinden olan çalışma masaları büyük bir ilham kaynağıdır. Çalışmalarınızı direkt olarak üzerinde gerçekleştireceğiniz bu masaların tasarımı, dokusu, rengi ve sizde uyandırdığı duygular önem taşımaktadır.

Klasik mobilyalar bir ruhu ve karakteri temsil etmektedir. Klasik mobilyalar uzun uğraş ve emekler ile işlenen ahşap oyma sanatının icra edildiği, sanatçının ellerinin izlerinin bulunduğu ruhlu ve karakterli maddelerdir. Tasarımındaki incelik, zarafet ve motiflerinin eşsizliği ile klasik çalışma masaları mükemmel bir ilham kaynağıdır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Klasik çalışma masaları doğal ahşaptan el işçiliği ile imal edilmektedir. Üretiminde kullanılan kaliteli malzeme ve özenilen işçiliği sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Beğenerek ve severek aldığınız çalışma masanız uzun yıllar boyunca size hizmet edecektir. Başarılara imza attığınız, hatalar yaptığınız ve daha birçok önemli anılarınızın bulunduğu çalışma masanız size uzun yıllar boyunca eşlik edecektir.

Özel Ölçülerde Üretim

Mobilya sektöründe genellikle hazır mobilya ölçüleri arasından, çalışma odanıza uyan modeli seçmek zorunda kalabilirsiniz. Çok beğendiğiniz ancak ya çok ufak ya da çok büyük olduğu için satın alamadığınız mobilyalar sizi hayal kırıklığına uğratabilmektedir. Ancak klasik ahşap çalışma masaları yalnızca kişinin istediği özel ölçülerde üretilerek, çalışma odasına uyum sağlaması amaçlanmaktadır. Böylece istediğiniz tasarıma, renge ve modele ait çalışma masasını istediğiniz ölçülerde sipariş vererek satın alabileceksiniz.

Şık ve Gösterişli Yapı

Çalışma odanızda şık ve görkemli bir hava oluşturmak isteyen kullanıcılar klasik çalışma masalarını tercih etmektedir. Ahşap oyma motifleri ve altın varağın kullanıldığı klasik çalışma masaları gösteriş ve zarafetin simgesi olarak odanızı süsleyecektir. Tüm görenleri etkileyecek klasik çalışma masası modelleri kişinin isteği üzerine altın veya gümüş varak kullanılarak imal edilmektedir.

Alışılmışın Dışında Bir Tasarım

Birçok yerde rastladığınız çalışma masası modelleri yerine ahşap motifli, altın varaklı ve tamamen farklı tasarıma sahip çalışma masasına sahip olarak alışılmışın dışında bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Herkesin kullandığı düz ve ruhsuz çalışma masaları yerine, tasarımı eşsiz ve bakıldığında bir şeyler anlatacak, ustasının izlerini ve emeğini vurgulayacak mobilya tercih etmek isteyenler için klasik çalışma masaları ideal olacaktır.

Klasik Çalışma Masası Fiyatları

Klasik çalışma masalarının fiyatları, mobilya da kullanılan ağaç türüne, mobilyanın boyutuna, çekmece ve raf sayısına, motiflerindeki işlemelere ve altın varağın kullanılıp kullanılmadığına göre geniş bir fiyat skalasından oluşmaktadır. Tercih edeceğiniz klasik çalışma masasının fiyatları genellikle özellikleri ve detayları ile şekillenmektedir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.