Klasik Aksesuar ile Konseptinizi Tamamlayın

Klasik Aksesuar ile Konseptinizi Tamamlayın

Klasik aksesuar modelleri ile yaşam alanlarınızda en hoş konseptler oluşturacağınız yeni yaşam alanlarınız içerisinde mutlu ve huzurlu bir hayat geçirebilirsiniz. Şık ve estetik bir yaşam alanı konforlu ve gösterişli alanlar en mutlu olacağınız yaşam alanlarınızdan olacaktır. Yaşam alanlarınızda muhteşem klasik koltuklar, yemek takımları, yatak odaları kullanarak mükemmel yaşam alanları oluşturmak isteyebilirsiniz. Ancak şık mobilyalarınızı yaşam alanlarınızda dekoratif aksesuar modelleri ile destekleyebilir oluşturmak isteyeceğiniz konsepti eşsiz bir tasarım ile bütünleştirebilirsiniz.

Salonlarda Seçeceğiniz Klasik Aksesuar Modelleri

Yaşam alanlarınızda şık mobilyalarınızın ihtişamını arttıracak klasik aksesuar modellerinin doğru seçimi ve kullanımı oldukça önem kazanmaktadır. Salonlarda genellikle klasik koltuk takımları, televizyon üniteleri ve yemek takımlar bulunmaktadır. En çok klasik mobilyanın bulunduğu salonlar klasik aksesuar modellerinin de en çok kullanılacağı alanlardan olacaktır. Bu klasik aksesuarlar tv ünitesi, yemek odası takımında konsol üzerinde ve vitrin içerisinde, koltuk takımı konseptlerinin yanında loş aydınlatmalar için lambader modelleri, tüm bu şık mobilyaların karakterini ortaya çıkartacak klasik aksesuar avizeler kullanılmaktadır. Ancak mobilyalarınız, salonunuz ve oluşturmak istediğiniz konsept için doğru klasik aksesuarlar seçmeniz gerekmektedir. Bu genellikle zor bir seçim sürecini oluşturmaktadır. Bu nedenle Asortie mobilyadan klasik mobilya alışverişi gerçekleştiren müşterilerimiz için iç mimarlık hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunmaktayız. Böylece yaşam alanlarınıza uyacak şık dekoratif konseptler, doğru mobilya seçimi ve mobilyalarınız ve hayallerinizdeki konsept ile uyumlu aksesuar modelleri seçiminiz profesyonellerin önerilerini dikkate alarak hatasız bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Unutmayın mükemmel ve eşsiz bir tasarım ayrıntılarda gizlidir. Tek tek işlenen ve her bir seçimin birbirleri ile uyumlu olması genel dekorasyonun mükemmele doğru uzanmasını sağlayacaktır.

Tv ünitelerinde tercih edeceğiniz aksesuar modellerinin başında şık biblo, çerçeveleriniz ve eğer rafınız varsa kitaplarınız gelebilir. Klasik tv üniteleri tasarımı gereği şık bir tasarım ile gelmekte ve bu tasarımı zarif aksesuarlar ile taçlandırabilirsiniz. Yemek odası takımlarında konsolun üzerinde kullanacağınız şamdan, çerveçe, gondol içerisinde gül kuruları veya çiçekler tercih edebilirsiniz. Özellikle çerçeveler ile anılarınızı hatırlayabilir ve manası yüksek aksesuarlar kullanabilirsiniz. Salonlarınızda kullanacağınız avizelerin genel mobilyalarınızın konsepti ile uyumlu olması gerekmektedir. Yoğun bir işlemeye sahip mobilya modellerine sahipseniz daha çok kristal ağırlıklı avizeler tercih edebilirsiniz.

Yatak Odasında Seçilecek Klasik Aksesuarlar

Yatak odası mobilyaları salon mobilyalarına göre daha farklı, özel ve kendinizi dinleyeceğiniz özel alanlarınızdır. Yatak odalarınızda dinlenecek, ruhunuzu rahatlatacak ve konforlu bir yaşam alanının keyfini yaşamak isteyeceksiniz. Bu nedenle özenerek seçtiğiniz yatak odası mobilyalarınız ile uyumlu hem şık hemde konforlu aynı zamanda kullanışlı aksesuar modelleri sizleri oldukça mutlu edecektir. Peki yatak odasında kullanılacak aksesuar modelleri nelerdir? Yatak odalarında kullanılacak aksesuar modellerinin en başında şık cibinlikler gelmektedir. Cibinlik hayallerdeki gibi bir yatak odası oluşturmanızı sağlayacak, şık bir alan sağlarken yatarken açacağınız cibinlik uyurken rahatsız edecek sineklerden korunmanızı sağlayacaktır.

Yatak odalarında tercih edeceğiniz şık aksesuar modellerinin başında da hem loş aydınlatması hemde etkileyici tasarımı ile güzel konseptlerinizi destekleyecek abajur ve lambader modellerini kullanabilirsiniz. Bu aydınlatma ürünleri hem şık bir konsept oluşturmanızı sağlayacak hemde işlevsel kullanımı ile loş ortamlar oluşturmanızı sağlayacak. Yatak odanızda uyumadan kısa bir kitap okumak ve zihninizi boşaltmak isteyebilirsiniz. Loş aydınlatılmış bir odada gözlerinizi yormayarak kitap okuyabilir bu loş ortamda ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Klasik aksesuarlarınız en sevdiğiniz yaşam alanlarınızın eşsiz bir tasarıma sahip olmasını destekleyecektir. Eşsiz yaşam alanlarınızı oluştururken Asortie mobilya olarak hem eşsiz tasarıma sahip size özel ölçülerle tasarlanacak klasik mobilya modellerimiz ve yaşam alanlarınızda ihtişamınızı arttırmak için önemli fikirler sunacak iç mimarlarımız ile sonsuz desteğe hazırız
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.