Ceviz Duvar Üniteleriyle 60'lı Yıllara Geri Dönüş

Ceviz Duvar Üniteleriyle 60'lı Yıllara Geri Dönüş

Ceviz duvar ünitesi modelleri ile geçmişe dönüş yaşıyoruz. Bildiğimiz gibi bir iç mêkan için dekorasyon oldukça önemlidir. Bireyler bunun gibi noktalara oldukça dikkat ederler. Kabul etmeliyiz ki bir hoş bir dekorasyona sahip olmak bizi son derece iyi hissettiren şeyler arasındadır. Örneğin bir misafirin evimizi beğenmesi, kendisini rahat hissetmesi bizlerin oldukça hoşuna gider. Bu sebeple evimizi insanların beğeneceği şekilde daha da önemlisi kendimizi daha iyi hissedeceğimiz şekilde dekore etmek isteriz. Her bireyin zevkleri birbirinden farklı olabilir. Kimimiz beyaz ağırlıklı mobilyalarıo sever, kimimiz mavinin ferahlığı içerisinde dilediği gibi yüzebilmek. Kimimiz kendisini modern, günümüz trendleri ile görmek ister, kimimiz nostaljiyi hissetmek, 60'lı yıllara dönmek çocukluğunu görmek ister. Bu sebeple hayallerimizdeki dekorasyona herkes farklı anlamlar yükleyebilir.

Ünitelerin Dekorasyona Kattıkları

İşten eve döndüğünüzde salona girer girmez yaptığınız şey ne oluyor dersiniz? Durun biz söyleyelim: Televizyonun kumandasını aramak ve bulduğumuz anda sırtımızı yaslayarak kanal değiştirmek… Yaşantımız içerisinde fazlasıyla yer alan televizyon, öyle ya da böyle olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor. “Ben hiç televizyon izlemem” diyenlerin bile evde ses olması bahanesiyle bu renkli kutuya evlerinde yer verdiklerini fark ediyoruz. Üstelik şıklığıyla dikkat çeken bir tv ünitesi üzerinde. Bazen bizi televizyon almaya iten şey bu üniteler bile olabilir. Belki abarttığınızı düşünenler olacak, ama durum tam da ifade ettiğimiz gibi bir hal almaya başlamış durumda.

Ev dekorasyonunda her gün bir önceki günden farklı bir adım atılmakta. Her gün birbirinden güzel mobilyalar ve şık dekoratif parçalarla hayatımızın her noktasında karşılaşabiliyoruz. Özel tasarım ürünlerin de hayatımıza girmesi, yaşam alanlarımızda sanat eseri gibi eşyalar kullanabilmemize fırsat verdi. Bu kadar güzel bir form almaları, sadece televizyonu konumlandıracak bir aksesuar olmaktan çıkıp, evin demir başları arasında yer almasına neden oluyor ve bizi tv ünitesi modelleri, duvar ünitesi modelleri arasında tercih yapmaya itiyor. Hâl böyle olunca bize de bu dekorasyonu evimize en iyi şekilde uydurmak düşüyor.

Nostaljiyi evinizde mi hissetmek istiyorsunuz? Tıpkı çocukluğunuzdaki evinizde gibi mi hissetmek istiyorsunuz? Ya da genç olduğunuz halde sırf nostaljik şeylerden hoşlandığınız için mi arayışlar içerisindesiniz? Öyleyse neden 60'lı yılların hakim olduğu koyu kahve tonlarından oluşan mobilyaları tercih etmiyorsunuz? Evet doğru duydunuz eski zamanlarda mobilyalar üretilirken ağırlıkla ceviz rengi, kahverengi tonları kullanılırdı. Eski dolaplarınızdan tutun o büyük tv' nizi yerleştirdiğiniz o çekmeceli masalar bile bu tonlardaydı. Zamanla mobilyalar arasında bir çok renk çeşit ve fikir karşımıza çıksa da 60'lı yılların tarzı hala mobilyalar üzerinde etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Nostaljiyi seven bireyler oldukça da bu böyle devam edecek.

İşte tam bu yüzden aradığınız nostaljiyi Ceviz tv ünitesi çeşitleri, ceviz duvar ünite çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Birbirinden şık, birbirinden farklı ceviz duvar ünitelerinin de yer aldığı bu büyük kervanda aradığınızı bulamamak mümkün değil. Tercih ettiğiniz ceviz duvar ünitesi modelleri sayesinde hem şık hemde nostaljinin tadını doruklarda alabileceksiniz.

TV ünitesi alacaksanız öncelikle beklentilerinizi dikkate almalısınız. Amacınız sadece oturma odasında ya da salonda televizyonu üzerine koyabileceğiniz bir eşya ise, detaylara takılacağınızı düşünmüyoruz. Ancak ev dekorasyonuna verilen önemin giderek arttığı şu günlerde amacınız sadece bir araç olarak TV ünitesi kullanmak tercihleriniz arasında olmayacaktır. Bu sebeple sadece bir eşya olarak değil evinizin dekorasyonunda bütünlüğü koruyabilecek şeklinde düşünerek haraket etmenizi öneriyoruz.

En beğendiğiniz duvar ünitesinin gerçekten sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına emin misiniz? Tv ünitesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler blogumuzu okuyarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.