Antre Dekorasyon Önerilerimizi Keşfedin

Antre Dekorasyon Önerilerimizi Keşfedin

Antreler, yaşam alanlarımızın giriş, karşılama ve geçiş bölümleri olduğundan şık bir antre dekorasyonu yapmak her zaman önemli olmuştur. Evlerin bu ilk izlenim oluşturma kısımları “etkili bir ilk intiba” yaratabilmek adına özenle dekore edilmek istenmektedir.

Bir taraftan da maalesef antre dekorasyonu, antrelerin oturma odaları ya da salonlar gibi içinde durup vakit geçirdiğimiz kısımlar olmaması nedeni ile kimi zaman ihmal edilmektedir. Bu durum belirgin bir yanlışlığa işaret etmesinin yanı sıra, antrede yapılan dekorasyon uygulamalarının evimizin bütün stiline ilişkin fikir veriyor olması gibi önemli bir detayın da göz ardı edildiğini gösterir. Bu da bir başka yanlışlık olarak, dekorasyon noktasında yapılacak daha büyük hatalara zemin oluşturabilir. Bu durumu önlemek için, farklı dekorasyon biçimlerinin, farklı zevk ve beğenilere hitap etmek üzere ortaya koyduğu antre dekorasyon fikirleri ile beslenerek çarpıcı dizaynlar oluşturulabilir.

Antre dekorasyon fikirleri ile dikkat çeken şık antre dekorasyonu uygulamalarını keşfetmeden önce, antrelerin evin çok sık kullanılan bölümleri kadar dekorasyona değer olduğunu hatırlayın! Ayrıca yaşam alanlarının giriş, geçiş ve karşılama alanının antreler olması nedeniyle bu kısmın çok daha etkili dizayn edilmesi gerektiğini unutmayın! Bu iki temel durumu kabul ederek keşfe başlarsanız, yapacağınız dekorasyonunun gücüne şimdiden güç katmış olacaksınız!

Pormantolu Antreler

Antre deyince akıllara hemen portmantolar geliyor. Pormantolar, antre dekorasyonu için son derece özel ve önemli tasarımlar. Çünkü bir yandan evin dekoratif duruşuna estetik bir değer kazandırıyorlar, diğer taraftan fonksiyonel alanlar oluşmasını sağlıyorlar. Paltolardan atkılara, şapkalardan şemsiyelere kadar farklı ürünleri hepimizin bir sonraki kullanımına dek muhafaza ediyorlar.

Kimi tasarımlar üzerlerinde yer alan aynalarla özellikle dar antrelerin ferah görünmesine katkıda bulunuyor. Kimileri ise ayakkabılık olarak kullanılabilen bölmeleri ile işlevsel çözümler getiriyor.

Dresuarlı Antreler

Dresuarlar, evlerin hemen her bölümünde rahatlıkla kullanılabilir olsalar da, antrelerin vazgeçilmezleri arasında boy gösteriyorlar. Zarif duruşları, estetik katkıları ve fütüristik tasarımlarla hayat bulan yapıları ile dresuarlar antreleri karakteristik mekanlara dönüştürüyor. Ayrıca dresuarlar üzerlerinde yahut yanlarında pek çok aksesuara da yer açıyor. Farklı ürünlerle bir arada olduğunda uyum gösterebiliyor.

Berjerli Antreler

Antre dekorasyon fikirleri her şeyden evvel antrenizin ölçülerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyor. Ve eğer antrenizin genişliği, buraya bir berjer sığdırabilmenize olanak veriyorsa, mutlaka bu berjeri edinin! Sıcak bir karşılama yapmak yahut eve yorgun argın girdiğiniz ilk anda oturum dinlenmek ve üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulmanız için berjerler işlevsel ürünler!

Antrenizde berjer yerleştirebilecek kadar geniş bir alana sahip değilseniz, üzülmeyin! Antre dekorasyonu yapabilmeniz için benchlerin yardımınıza koşabileceğini unutmayın. Dekoratif yapıları ve berjerlere göre daha küçük ölçülerde üretilebilmeleri nedeniyle benchler de antreleri rahatlıkla süsleyebilirler. Ayrıca aynı işlevsel katkıları ve yüksek dekoratif değerleri puf kullanarak da elde edebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış! Berjerler, benchler ya da puflar! Hepsi sizin için değerli alternatifler!

Aynalar ve İç Mekan Bitkileri

Antre dekorasyon fikirleri evlerinin girişinde canlı, davetkar ve yüksek estetik değerlerin öne çıktığı bir atmosfer oluşturmak isteyenleri aynaların dünyasına yönlendiriyor. Çerçeveli ya da çerçevesiz aynalar, varaklar, oymalar ve işlemelerle birlikte etkili bir görünüme kavuşuyorlar.

Antre dekorasyonu için aynalar ferah aydınlık bir giriş bölümü oluşturmanın en kolay yolu olmalarının yanında, özellikle dekoratif aydınlatma ürünleri ve dekoratif vazolar üzerinde yükselen iç mekan bitkileri ile çarpıcı bir ahenk oluşturuyorlar. Tercihinizi boy aynalarından yana yaparsanız, bu aynanın yanına ya da iki yanına büyük vazolar yerleştirebilirsiniz. Böylece evinize girildiği andan itibaren dekorasyon kalitenizi hissettirirsiniz!

Evinizi dekore ederken uygulayacağınız fikirleri keşfedeceğiniz bu blog makalemizi şimdi inceleyin. Ev dekorasyon fikirleri

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.