Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sultani Klasik Yemek Odası Takımı

Yeni sezon klasik yemek odası takımları arasında ön plana çıkan modellerin başında gelen Sultani klasik yemek odası takımı, yaşam mekanınıza konfor ve şıklığı getiriyor. Klasik yemek odası takımı, şık ve göz alıcı tasarımıyla kullanıcısına hak ettiği değeri yaşatıyor. Ahşap oyma işçiliğinin yoğun olarak uygulandığı Sultani klasik yemek odası takımı, klasik masa, konsol, ayna, vitrin ve sandalyelerinden oluşuyor. Oval hatları ile zarif bir konsepte sahip olan yemek odası takımı, yaşam alanlarınıza dinamizim katıyor. Klasik yemek odası takımı vitrin ve konsolları özel frenli menteşe ve rayları sayesinde ani çarpma ve olası kazaların önüne geçiyor. Lüks yemek odası takımı, özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcılara ve mekanlara özel olarak da üretilebilirken, ürün görsellerinde de görebileceğiniz gibi, üç farklı versiyonundan birisini seçebilirsiniz.  

Klasik yemek odası takımının aynı zamanda koltuk takımı ve yatak odası takımı da bulunuyor. Yaşam alanlarında mükemmel uyum ve şıklığı sağlamak adınna kullanıcılar takımın koltuk takımı ve yatak odası takımını da satın alıyor.  Sultani klasik yemek odası takımını, şık ve göz alıcı yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyor ve takım hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Marbella Klasik Yemek Takımı
Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı
Endülüs Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Yemek Odası Takımı
Sultani Klasik Koltuk Takımı
Sultani Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp