Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sultani Klasik Koltuk Takımı

Lüks koltuk takımı, dikkat çekici  ve beğeni toplayan tasarım çizgileri ile, yaşam mekanlarınıza ışıltı katıyor. Tercih edildiği alanlarda, tüm gözleri üzerine çeken tasarımı, özel işlemeleri ve ve ince motifleri ile yeni sezonun en çok konuşulan modelleri arasında yerini alıyor. Tamamen doğal ahşaptan, el emeği ve ustalığıyla imal edilen klasik koltuk takımı dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Klasik koltuk takımının tasarımının temelini, ahşap oyma motifler ve gerçek altın varak cilası oluşturuyor. Üretiminde tercih edilen özel süngeri ergonomik forma sahipken, dokuma kumaşı da kullanım konforunu üst seviyeye çıkartıyor. 

Lüks koltuk takımını tercih etmek isteyen kullanıcılar, salon dekorasyonlarının temelini, Sultani klasik koltuk takımına emanet ediyor. Koltuk takımının yanında, orta sehpa modeli ve salon aksesuarları da kullanıcıların isteklerine bağlı olarak, dahil ediliyor. Sultani klasik koltuk takımını tam set olarak alabileceğiniz gibi, koltukları tek tek de alabilirsiniz. Sultani klasik koltuk takımı, farklı renk ve ölçü senenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Sultani klasik koltuk takımının aynı zamanda yatak odası takımı ve yemek odası takımı modelleri de bulunuyor. Lüks koltuk takımını, şimdi yaşam alanlarınıza dahil etmek için, ürün bilgi formunu doldurabilir, ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı
Pırıltı Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Yemek Odası Takımı
Sultani Klasik Yatak Odası Takımı
Sultani Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp