Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı

Görkemli yaşam alanlarında tercih edilmesi adına tasarlanan, klasik yemek odası takımı, konuklarınızı fazlasıyla etkileyecek. Yeni sezonun en çok tercih edilen klasik yemek odası takımları arasında yer alan, Kapadokya klasik yemek odası takımı, ince ahşap oyma motiflerinin yanı sıra, el işlemeleri ile icra edilen sedef ile süsleniyor. Şık motiflerin işlendiği yemek odası takımı, klasik vitrin, konsol, yemek masası ve sandalyelerinden oluşuyor. Yemek odası takımına ilave sandalye dahil edilebileceği gibi, klasik yemek odası aksesuarları da opsiyonel olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Lüks yemek odası takımını elde etmek isteyen kullanıcılar için, özelleştirilebilen bir ayrıcalık sunuluyor. Yemek odası takımı, kullanıcıların istekleri ve yaşam alanlarına uyum sağlaması adına, özel ölçü ve renk seçenekleri ile imal edilebiliyor. Kapadokya klasik yemek odası takımını satın alan kullanıcılar genellikle takımın kendi grubundan olan, Kapadokya klasik koltuk takımını da satın almış oluyor. Böylece yaşam alanlarınad mükemmel uyum yakalanarak, tasarımsal bütünlük sağlanıyor. 

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim numaramız ile bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sizi bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına en kısa sürede dönüş sağlamaktan memnuniyet duyacağız.

Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Ekselans Klasik Koltuk Takımı
Ekselans Klasik Yemek Odası Takımı
İhtişam Blue Klasik Koltuk Takımı
Marbella Klasik Yemek Takımı
Kapadokya Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp