Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapadokya Klasik Koltuk Takımı

Kapadokya klasik koltuk takımı göz alıcı tasarımı, ahşap oyma işçilikleri ve üretim malzemeleri ile ilk görüşte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle sedef desenleri ve ahşap oyma motifleri mükemmel bir uyum yakalıyor. Tercih edeceğiniz salonlarınızda zarafeti ve şıklığı ön plana çıkartmak isteyen, klasik mobilya severlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Klasik koltuk takımı tamamen doğal ahşaptan el emeği ile imal edildi. Uzun yıllar boyunca ilk günkü şıklığını korumayı başaracak olan klasik koltuk takımı, kullanıcısına rahat bir oturum da vaad ediyor. Ergonomik ölçü formlarının da dikkate alınarak tasarlandığı koltuk takımı, yeni sezonda en çok tercih edilen klasik koltuk takımları arasına ismini yazdırdı.

İki adet üçlü kanape ve iki adet berjer koltuktan oluşan klasik koltuk takımına, kullanıcıların isteklerine bağlı olarak, klasik orta sehpa modeli de dahil edilebiliyor. Sedef koltuk takımının, özel dokuma kumaşı, koltuk takımının rengi ve ölçüleri kullanıcıların isteklerine bağlı olarak değiştirilebiliyor. Böylece yaşam alanlarınıza ve dekorasyonunuza uygun yalnızca size özel bir klasik koltuk takımına sahip olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. 

Lüks koltuk takımını yaşam alanlarına dahil eden kullanıcılar, dekorasyonlarında eşsiz uyumu sağlamak adına, takımın kendi grubundan olan, Kapadokya klasik yemek odası takımını da satın alıyor. Lüks koltuk takımını, yaşam alanlarınıza dahil etmek için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede iletişime geçerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.  

klasik benç resimleri
Kontes Klasik Benç
Turri Klasik Köşe Kanepe
Leon Klasik Koltuk Takımı
Ekselans Klasik Koltuk Takımı
Lale Altın Varak Vitrin
Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp