Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

FENOMEN KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Fenomen klasik yemek odası takımı zengin tasarımı ve oyma işçilikleri ile yaşam mekanlarına göz alıcı bir zerafet kazandırıyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen yemek odası takımı, masa, sekiz adet sandalye, vitrin ve konsoldan oluşuyor. Yemek odası modelindeki el işçiliği yoğun oyma motifleri dikkat çekiyor. Yemek odası takımda isteğe göre konsol arkasına duvar aynası panosu da ilave edilebiliyor.

Modelin sandalyeleri yine ihtişamlı ve ergonomik yapısı ile ön plana çıkıyor. Yemek odası modelinin çekmece ve kapaklarında, çarpmalara karşı, birinci sınıf süspansiyonlu menteşe ve raylar kullanıldı.Tasarımı ve karakteri ile klasik, işlevselliği ve kullanışlılığı bakımından teknolojik trendleri içeren lüks yemek odası takımı hayallerinizdeki dekorasyonu sizlere vaad ediyor. 

Fenomen klasik yemek odası modeli salonlarınızda kendi grubundan olan Fenomen klasik koltuk takımı ile birlikte kombin edilebilir.Lüks yemek odası takımı ihtişamlı tasarımıyla yaşam alanlarınızda mükemmel bir konsept oluşturmanızı sağlayacak. Eşsiz tasarımı ile yaşam alan İhtişamlı tasarımıyla beğeninizi kazanacak olan klasik yemek odası takımının fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Tahran Klasik Koltuk Takımı
Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp