Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

FENOMEN KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ

Deniz mavisi renk tonu, özel dokuma kumaşı, el oyması ahşap motifleri ve altın varaklı cilası ile mükemmelin yansıması olan Fenomen klasik koltuk takımını keşfedin. Fenomen klasik salon takımı modeli, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. İsteğe göre orta sehpa veya yan sehpa da ilave edilen lüks koltuk takımı modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Zengin oyma motifleri ve ihtişamlı görünümü ile dikkat çeken klasik koltuk takımı modeli ergonomik oturumundan dolayı da tercih ediliyor. Yaşam alanlarınızda oluşturacağınız lüks dekorasyonun temellerini, Fenomen klasik koltuk takımına teslim edebilirsiniz.

Klasik salon takımının en önemli özelliği ise doğal ahşaptan üretilen motiflerinde gerçek altın varak işlemelerin kullanılmasıdır. Birinci sınıf gürgen ağacı kullanılarak üretilen Fenomen lüks koltuk takımı modelinde mavi tonların ve altın varağın harika uyumu ön plana çıkıyor. Kullanıcının istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebilen Fenomen klasik salon takımı bu yılın en fazla tercih edilen modelleri arasındadır. Koltuk takımının zerafeti ile salonlarına ihtişamlı bir dekor yapmak isteyenler genellikle aynı grubun yemek odası takımı olan Fenomen klasik yemek odası takımını tercih ediyor.

en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı modelleri
Beste Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Saruhan Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp