Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ŞAH KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Göz alıcı yaşam alanları oluşturması için tasarlanan klasik yemek odası takımı konforlu oturumuyla tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Şah klasik yemek odası takımının rengi ve konsepti yaşam alanlarındaki dekorasyona bağlı olarak değiştirilebiliyor. Tasarımındaki farklılığı ve iddialı rengi ile göz kamaştıran Şah klasik yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi.

Masa, vitrin, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşan yemek odası takımında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Vitrin ve konsoldaki sıradışı tasarım takımı diğerlerine göre bir adım öne çıkarıyor. Genellikle siyah veya ceviz zemin üzerinde altın ve gümüş varak işlemeler ile renkledirilen modelinin tercih edildiği yemek odası takımı, antik krem ve ceviz tonlarında da üretildi. Özellikle bordo rengi desenli kumaşa sahip sandalyeleri, takıma şıklık katarken, ergonomik tasarımı ile de konforunu attırıyor. 

Ortopedik sandalyelerin kullanıldığı Şah yemek odası takımı kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı frenli ray ve menteşe sistemleri tercih edildi. Şah yemek odası genellikle kendi grubundan olan Şah klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor.

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
Nara Klasik Yemek Odası Takımı
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
Klasik yemek odası takımı
Esella Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik berjer koltuk
Şah Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp