Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şah Klasik Koltuk Takımı

Lüks koltuk takımı koleksiyonumuzun en fazla beğeni toplayan koltuk takımı modellerinden olan Şah klasik koltuk takımı el emeği göz nuru olan ince oyma motifleri ile salonlarınıza ihtişamlı bir saray havası kazandıracak. Doğal ahşaptan, usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen koltuk takımı, diğer klasik koltuk takımlarından farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor.

İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken koltuk takımında aristokrat bir tasarım ağırlığı var. Siyah zemin üzerine altın varak işlemeler ile gözalıcı bir zerafete sahip olan salon takımı iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. İsteğe göre sehpa takımı da ilave edilen yeni modelde bir adet orta ve iki adet yan sehpa bulunuyor. Kullanıcıların istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Şah koltuk takımında, birinci sınıf kumaş ve döşeme  malzemeleri kullanılarak konforlu bir oturum da sağlandı. Şah koltuk takımının kendine özgü zigon sehpa takımı da bulunuyor. Şah koltuk takımı modeli genellikle kendi grubu olan Şah klasik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks klasik koltuk takımına sahip olmak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

Onbeş kollu avize
Onbeş Mumlu Klasik Avize
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
Şah Klasik Yemek Odası Takımı
Modoko klasik koltuk takımı
Liberty Klasik Koltuk Takımı
Kayseri klasik koltuk takımı
Pardiva Klasik Koltuk Takımı
klasik deri koltuk
Yasemin Klasik Deri Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp