Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

DEFNE KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Evlerinde naturel ahşap görünümlü ceviz mobilyadan vazgeçemeyenler için tasarlanan Defne klasik yemek odası takımı, narin oyma motifleri ve şık duruşu ile mekanlarınıza değer kazandıracak. İnce ve zarif çizgileri ile klasikten vazgeçemeyen, "ama biraz hafif model olsun" diyenlere özel olarak üretilen Defne yemek odası takımı doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Masa, 8 sandalye, vitrin, konsol ve aynadan oluşan yemek odası takımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor.

Defne lüks yemek odası takımı modelinin vitrini daha küçük mekanlar için arzu edilirse gümüşlük olarak da hazırlanabiliyor. Birçok kullanıcı modeli, tek vitrin yerine 2 adet gümüşlük ile tercih ediyor. İsteğe göre iki gümüşlük arasına TV ünitesi konularak ihtişamı bir duvar ünitesi olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda yine küçük mekanlar için, fonksiyonel açılır masa yapılabiliyor. Naturel boyama tekniği ile renklendirilen ceviz yemek odası takımı, kullanıcının istediği farklı lake renklerde de hazırlanabiliyor. İstenildiğinde lake uygulamaları da yapılabilen klasik yemek odası takımında, konforlu sandalyeler kullanıldı. Defne yemek odası takımı, genellikle kendi grubundan olan, yeni sezonun en fazla ilgi gören modellerinden de biri olan Defne klasik koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor. Yemek odası takımı, tam anlamıyla klasik bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. 

Lüks bir yemek odası takımına sahip olmak isteyen kullanıcılar, Defne yemek odası takımını tercih ediyor. Sizde yaşam alanlarınıza lüks mobilyalar dahil etmek istiyor ve takım hakkında ayrıntlı bilgi almak istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
varaklı klasik jozefin
Arya Klasik Jozephine
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp