Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

DEFNE KLASİK KOLTUK TAKIMI

Ahşap dokusu ve şık tasarımı ile lüks yaşam alanlarında tercih edilen klasik kanepe takımı yaşam alanlarınıza ihtişam katıyor. İnce ve zarif çizgileri ile klasikten vazgeçemeyen, "ama biraz hafif model olsun" diyenlere özel olarak üretilen Defne lüks koltuk takımı doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. İki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşan koltuk takımına isteğe göre sehpa da ilave edilebiliyor. Tam anlamıyla klasik koltuk takımı modelleri arasında zarafeti temsil eden modellerin başında Defne koltuk takımı geliyor.

Naturel boyama tekniği ile renklendirilen ceviz koltuk takımı, kullanıcının istediği farklı renklerde de hazırlanabiliyor. İstenildiğinde lake uygulamaları da yapılabilen klasik koltuk takımı modelinde, konforlu bir oturum sağlamak için birinci sınıf döşeme malzemeleri ve kaliteli dokuma kumaşlar kullanıldı. Defne koltuk takımı ceviz rengi mobilyalardan vazgeçemeyen ve evlerinde doğal ahşap dekorunu yaşamak isteyenlerin birincil tercihi oluyor. Defne klasik salon takımı, genellikle kendi grubundan olan Defne klasik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
Antik Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
klasik mutfak modelleri
Defne Klasik Mutfak
Defne Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp