Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Karmen Klasik TV Ünitesi

Yaşam mekânlarında ihtişamı ve estetiği bir arada yaşamak isteyenler için üretilen Karmen klasik tv ünitesi yeni sezonun en iddialı modellerinden biri. Her sezon içerisine kolaylıkla uyum sağlayan tasarım diline sahip usta eller tarafından doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen bu model, bir adet klasik tv sehpası ve iki adet gümüşlükten oluşuyor. Sizlerin isteğiniz doğrultusunda parçaları tek olarak da tercih edebilir ve kendi konseptlerinizi yaratabilmenize imkan tanınmaktadır.

Antik krem rengi üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen tv ünitesi modeli, başka renk seçenekleriyle de üretilebilir.  Kullanıcının tercihine göre yanlardaki gümüşlükler olmadan panolu tv ünitesi şeklinde de tasarlanabilen Karmen klasik tv ünitesi, Lake zemin olarak üretilebildiği gibi natural kaplamalı olarak da üretilebiliyor. Karmen lüks TV ünitesi modeli genellikle kendi grubundan olan Karmen klasik koltuk takımı ve Karmen klasik yemek odası takımı ile birlikte kombin edilerek yaşam alanı içerisinde belli bir konsept yaratılma imkanına sahiptir.

Lüks televizyon ünitesini yaşam alanlarınıza şimdi dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
modoko klasik koltuk
Roman Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
klasik jozefin siteler
Camenta Jozephine
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp