Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KARMEN KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Yeni sezonun çok dikkat çeken modellerinden biri olan Karmen yemek odası takımı, yaşam alanlarında konforu ve ihtişamı ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi oluyor. Klasik yemek odası takımından beklenilen tüm detaylara sahip olan Karmen, tasarımı ve konforuyla kullanıcısına hak ettiği değeri sunuyor.

Ahşap oyma sanatının ince işçilikleri ile üretilen Karmen klasik yemek odası takımı masa, konsol, ayna ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. İnce ve narin motifler ile ön plana çıkarılan sandalyelerin iki tanesi kollu, diğer altı tanesi ise kolsuz olarak tasarlandı. Vitrin yapılmayan takıma istenildiğinde iki adet gümüşlük de ilave edilebiliyor. Yemek odası takımı, kullanıcıların isteklerine göre özelleştirilebiliyor. 

Genellikle kendi takımı olan Karmen koltuk takımı ile kullanılan model, istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Lake renkleri dışında istenildiğinde kaplamalı ve natürel cilalı olarak da yapılabiliyor. Karmen klasik yemek odası modeli kombininde kendi grubundan olan tv ünitesi de bulunuyor. Karmen klasik yemek odası modeli ile kombin edilmek üzere daha büyük salonlar için özel olarak istenilen ölçüde üretilen büyük masalı modeli de bulunuyor.

Lüks klasik yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Lüks yaşam alanlarında şık bir konsept oluşturmanızı sağlayacak yemek odası takımı hakkında merak ettikleriniz deneyimli satış danışmanlarımız tarafından yanıtlanacaktır.

en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
kollu_klasik_avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 04
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik yemek masası modelleri
Karmen Long Yemek Odası Takımı
Klasik toplantı odası masası
Karmen Klasik Toplantı Masası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp