Sağlam ve Şık Klasik Oturma Grupları

Zarif bir klasik oturma grubu ile evinizin havasını değiştirebilir ve size ait olan alanlarınızda muhteşem bir dekorasyon ile büyülü bir ev yaratabilirsiniz. Daha çok pastel renklerin kullanıldığı oturma gruplarına eklenen altın ve gümüş detaylar ile zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Usta eller tarafında yapılan el işçiliği gerektiren oyma motifler ile görkemli bir görünüm kazanırken krem veya beyaz lake zeminli ahşaplar üzerine yapılan eskitme tarzlar ile zarafeti yansıtabilirsiniz. Bu dönemde pastel tonlar ile kombinlenen krem renkleri oldukça moda. Üstelik klasik oturma odalarında oldukça rağbet görüyor. Evinizde sakinlik ile birlikte görsel bir zenginlik oluşturmak istiyorsanız pastel tonlara hakim klasik salon takımları tercih edebilirsiniz.

Ceviz renklerinin de hakim olduğu zarif oturma grupları modelleri 2019 modasına uygun hazırlanan koleksiyonumuzun nadide parçalarındandır. Kanepe ve berjerlerin ayak kısımlarında yer verilen istiridye motifleri salonunuza huzuru getirecek. Sizlerin arzu ettikleri renk ve modellerde tasarlanan oturma grupları mekanlarınızın boyutlarına göre uygun ölçülerde üretilmektedir. Yani beğendiğiniz oturma grubundan alanınız yeterli değil diye vazgeçmek durumunda değilsiniz.

Klasik zarif bir oturma grubunu, şık bir altın çerçeveli ayna ile kombine edebilir ve evinizde daha ferah bir hava oluşturabilirsiniz. Tamamen doğal ahşap ve kaliteli döşeme ürünlerinin kullanarak ürettiğimiz zarif oturma gruplarında sağlamlık ve dayanıklılık bizler için son derece önemli bir unsur olmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam klasik oturma gruplarımızı incelemek için tıklayınız.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.