Asortie Mobilya Eski Mobilyalarınızı Değerlendiriyor!

Asortie Mobilya, kullanmadığınız eskiyen mobilyaları değerlendirmek için harika bir fırsat sunuyor. Ev dekorasyonunu Asortie’nin muhteşem güzellikteki ürünleri ile yenilemek isteyen müşterilerden eski mobilyalarını alan Asortie, bu ürünleri atölyelerinde yenileyerek ihtiyaç sahiplerine hiçbir ücret almadan ulaştırıyor.

Ekonomiye katkı sağlayan Asortie Mobilya, ihtiyaç sahibi aileleri de resmi makamlar aracılığıyla buluyor. Eski mobilyaların tüm sorunlarını büyük bir ustalıkla atölyelerinde gideren firma, komple yenilenen bu ürünleri ulaştırarak bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış oluyor.

Kullanmayacağı mobilyaları nasıl değerlendireceğini bilemeyen müşterilere oldukça faydalı bir hizmet sağlayan Asortie, sadece yenileme hizmeti ile değil, yenilediği mobilyalara ücretsiz ulaştırma hizmeti sağladığı için de dikkat çekiyor.

“Sizin eskiniz, onların yenisi olsun” sloganıyla hayata geçirdiği bu proje sayesinde pek çok müşterinin ilgisini çeken marka, toplumsal dayanışmaya verdiği önemi de göstermiş oluyor. Klasik mobilya üretiminde yüksek bir hizmet standardına sahip olan Asortie, yeni ürün yelpazesini de gün geçtikçe genişletiyor. Bu gibi kampanyalarla adını duyurmaya devam eden markanın hedefi ise daha çok kampanyaya imza atarak, daha çok insana dokunmak oluyor

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.