Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HARMES KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Narin ahşap oyma işçiliği ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan Harmes klasik yemek odası takımı, yaşam alanlarınızda ağırlayacağınız konuklarınızı fazlasıyla etkileyecek. Sezonun en trend modelleri arasında olan yemek odası tasarımı heybetli duruşu ve sanatsal işçiliği evinize ihtişam kazandıracak.

Lüks yemek odası takımı, klasik vitrin, konsol, klasik yemek masası ve sandalyelerden oluşuyor. Takıma ilave sandalye dahil edilebileceği gibi klasik aksesuar modelleri ile de ekleniyor. Klasik yemek odası takımını satın almak isteyen kullanıcılar için, takım kullanıcıların istediği ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kendilerine özel olarak imal ediliyor. Yemek odası takımının yaşam alanlarına uyum sağlaması ve adapte edilmesi adına iç mimarlarımız takımı alan kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Harmes kasik yemek odası takımını satın alan kullanıcılar, ev tasarımı ve dekorasyonunun uyumluluğunu sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Harmes klasik yatak odası takımını ve Harmes klasik koltuk takımını da satın alıyor. Böylece birbirleri ile uyumlu olan klasik mobilyaların ihtişamı evin tüm odalarına yayılıyor.

Klasik ahşap yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim numaramız ile bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sizi bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına görevinde başarılı ve kariyerli satış danışmanlarımız tüm sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacaktır.

Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Okyanus Klasik Yemek Odası Takımı
Harmes Klasik Koltuk Takımı
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp