Siyah klasik yemek odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

İNCİ KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Siyah renk tonlarının hâkim olduğu ve asaletiyle salonlarınızda büyüleyici ve etkileyici bir ortam oluşturmanızı sağlayacak İnci klasik yemek odası takımı sizi ve konuklarınızı etkisi altına alacak. Siyah rengi ile tam bir uyum içerisinde kullanılan gerçek altın varaklı ahşap oyma motifler takımın ihtişamını arttırıyor. İnci yemek odası modeli birinci sınıf natürel ağaçlar kullanılarak üretildi.

Lüks yemek odası takımı 6 sandalye, klasik yemek masası, lüks konsol ve ahşap vitrinden oluşurken, takıma klasik avize modelleri ve konsol üzeri aksesuar modelleri eklenebiliyor. Yemek odası grubu tamamen el işçiliği ile imal edilmekte olup, kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından özel ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Göz alıcı tasarımı sayesinde ilgilerin odağı olacak olan yemek odası takımında parlak ahşap cilası tercih edildi. Altın varakların oyma motiflerinde tercih edilerek, takımın ana rengi olan siyah rengi ile mükemmel bir uyum yakaladığını görmemek imkansız. 

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından merak ettiklerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sorularınızı yanıtlamak adına, alanında tecrübeli ve güler yüzlü satış danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. 

klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı modeli
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
asortie klasik koltuk takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi modelleri
Frezya Klasik Duvar Ünitesi
asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp