Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Yemek Odası Takımı

Belinda klasik yemek odası takımı, Asortie'nin klasik mobilyaya getirdiği yeni bir yaklaşım olarak ön plana çıkıyor. Farklı cilası ve el oyması, işçiliği ile sadeliği ve görkemi birarada barındıran mükemmel bir tasarım. Cam veya ahşap masa tercihi ile yaşam mekanlarına farklı bir hava katıyor. Klasik yemek odalarının gelenekselleşmiş ağır oyma işçiliği daha sade motifler ile zenginleştirildi ve gözü yormayan bir görünüm kazandırıldı.

Kare cam masalı bir yemek odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini ve dikkatini çeken Belinda lüks yemek odası takımı, yaşam alanlarında oluşturmayı amaçladığınız ferah konseptinizi destekliyor. Kırılmaya ve çizilmeye karşı dirençli camı güvenliğinizi de düşünüyor.  Lüks yemek odası modeli için cila rengi yine Asortie'ye özel olarak seçilmiş ve mekana ferahlık kazandıran renk tonları tercih edilmiştir. Sırt destekli klasik sandalyeleri ile kullanıcılara zerafetin yanında konfor da sunan Belinda yemek odası takımı, konsol, masa, sekiz adet sandalye ve vitrinden oluşuyor.

Daha geniş salona sahip kullanıcılar için arzu edildiğinde, takıma bir veya iki adet gümüşlük de ilave edilebiliyor. Kullanıcının istediği renk ve ölçüde üretilebilen yemek odası modeli, kendi koleksiyonu olan Belinda koltuk takımı ve Belinda yatak odası takımı ile kombin edilebiliyor. Aynı zamanda yemek odası takımında bazı kullanıcılar konsol yerine Belinda klasik şömine de tercih edebiliyorlar. Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
mumlu klasik avize
Sekiz Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp