köşe takımı modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Morocco Köşe Takımı 

Kırmızı rengi ile dikkatleri üzerine çeken bir tasarıma sahip olan, köşe takımı, kapitoneli yapısı, özel dokuma kumaşı, versace motifi ile lüks yaşam alanlarında tercih edilmesi adına tasarlandı.  Mekanlarında şark köşesi tarzını tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan sedir modelleri, çok fazla talep görünce, daha küçük mekanlar için de aynı forumda köşe takımı olarak tasarlandı. Morocco klasik köşe takımı tamamen doğal ahlaptan el içiliği ile üretildi. Mekana özel olarak istenilen ölçüde yapılabilmesi, kullanıcı için modeli daha da cazip kılıyor. Köşe takımında konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen sedir görünümlü köşe takımı modeli, isteğe göre daha alçak oturumda da alçak şark köşesi tarzında üretilebiliyor. Morocco köşe koltuk modeli daha büyük mekanlar için Morocco meclis odası olarak da tasarlandı.

mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
klasik kapitoneli köşe koltuk
Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp