Yılın En İyi Mobilya Markasi Seçildik!
Yılın En İyi Mobilya Markasi Seçildik!

Türkiye’nin seçili markalarının öne çıkarıldığı ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen “ Yılın En İyileri Ödül Töreni” gecesinde Asortie Mobilya olarak Yılın En İyi Mobilya Markası ödülünü aldık. Bu ödülü bizlerden memnun kalan binlerce müşterimize armağan ediyoruz. Pandemi önlemleri ile sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz; “Yıl boyunca yaptığımız yatırımların ve çalışmaların karşılığını bu ödülle aldığımız için çok mutluyum.” dedi.

Yarım asrı deviren deneyimiyle kalite ve özveriden ödün vermeyen Asortie Mobilya olarak bu yıl dördüncüsü gerçekleşen “Yılın En İyileri Ödül Töreni” gecesinde ödülüne layık görüldük. “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen markamız adına geçtiğimiz günlerde sektördeki 50.yılını kutlayan Yönetim Kurulu Üyemiz Gafur Yılmaz ödülü teslim aldı. Bütün dünyayı etkileyen Pandemi şartlarına rağmen başarı grafiğini yıl boyunca sürdüren marka adına ödülü alan Yönetim Kurulu Üyemiz Gafur Yılmaz, gerçekleştirdiği konuşmada yıl boyunca Pandemi şartlarının zorluklarına rağmen yaptığımız yatırım ve çalışmaların karşılığını bu ödülle almanın haklı gururunu yaşadığını aktardı. Sektördeki 50.yılını dolduran deneyimli mobilya duayeni “Asortie Mobilya olarak yaptığımız ihracatla Türk ürünlerinin kalitesini bütün dünyaya gösterdik. Gelecek yıllarda da üretime hız kesmeden devam edeceğiz. Tescilli bir dünya markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Ödül Töreni Videomuzu buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ibAoWo5p8pE

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.