Klasik Düğün Mobilyaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klasik Düğün Mobilyaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni yuva kuracak çiftlere özel mobilya üreticilerinin gerçekleştirdiği klasik düğün mobilya paketleri ile şık yaşam alanlarınızı düğün paketlerinizi seçerek oluşturun. Onlarca farklı düğün paketi arasından beğendiğiniz mobilyaları seçerek etkileyici ve göz alıcı bir konsept oluşturabilirsiniz. Evlilik dönemleri genellikle yoğunlukların yaşandığı çiftleri zaman zaman yoran zaman zamanda kararsızlığa düştüğü dönemlerdir. Bu gibi dönemlerde çiftlerin mobilya seçimini kolaylaştırmak aynı zamanda evin genelindeki dekorasyonu gerçekleştirmek için klasik düğün mobilyalarından oluşan düğün mobilya paketlerini tercih edebilirsiniz. Peki düğün mobilya paketlerini seçerken nelere dikkat etmelisiniz? İçerisinde birçok mobilya modeli olan bu paketler ile şık yaşam alanları oluştururken sahip olmak istediğiniz konsepte uygun mobilyaları seçmeniz gerektiğini de unutmayın.

Klasik Düğün Paket İçerikleri

Klasik düğün mobilyalarından oluşan bu paketlerin içerikleri kullanıcıların evlerinde tercih ettiği tüm mobilyalardan oluşmaktadır. Yaşam alanlarında şık bir dekorasyon oluşturmak için gereken tüm mobilyaların dahil edildiği ve opsiyonel olarak dahil edilebilen ürünlerden oluşan bu paketlerin farklı fiyat skalalarına sahip çeşitleri bulunmaktadır. Bu fiyat oranı da paketlerin içeriklerini doğal olarak değiştirmektedir.

Giriş seviye klasik düğün paketleri; giriş seviyede hazırlanan klasik düğün paketleri içerisinde çiftlerin temel ihtiyaçlarını karşılayan mobilyalar bulunmaktadır. Bu temel paketlerde bir evde mutlaka olması gereken temel mobilyalardan olan, klasik koltuk takımları, klasik yatak odası takımları, klasik yemek odası takımları bulunmaktadır. Bu mobilyalara ek olarak dekorasyonu destekleyecek ürünleri üst paketler de bulabilirsiniz.

Orta seviye klasik düğün paketleri; Orta seviye de oluşturulan klasik mobilya düğün paketleri giriş seviyeye göre daha zengin, üst seviye paketlere göre de daha az üründen oluşmaktadır. Orta seviye klasik düğün paketleri hem içerisindeki mobilyaların işçilikleri ve tasarımı hem de ilave edilen dekoratif aksesuar modelleri ile çeşitler artmaktadır. Çeşitlerin ve mobilyaların tasarımlarının şekillenmesi ile birlikte artan maliyetler mobilya fiyatlarına da yansımaktadır.

Üst seviye klasik düğün mobilya paketleri; Üst seviye klasik düğün paketleri ise hem mobilyaların işçilikleri hemde dekoratif olarak tüm yaşam alanlarınızı destekleyecek aksesuar, aydınlatma ve yardımcı mobilyalardan oluşmaktadır. Örneğin temel mobilya paketlerinden olan yemek odası, oturma grubu ve yatak odası takımlarına ilave olarak, yan sehpalar, zigon sehpalar, televizyon üniteleri, klasik puflar, klasik avize modelleri ve klasik aksesuar modelleri gibi yaşam alanlarının hemen hemen her alanında tercih edilen genel dekorasyonu oluşturmaya yarayan ürünlerden oluşmaktadır. Ürün zenginliğinden dolayı maliyeti arttıran bu paketler, düğün paketleri arasında en pahalı fiyata sahip olan paket olmaktadır.

Yaşam Alanı Dekorasyonu

Klasik bir yaşam alanı oluşturmak için genel düğün paketlerine ek olarak duvar, zemin, tavan döşemelerinde de klasik tarzı oluşturmanız gerekmektedir. Boyası, kartonpiyeri, altın varaklı süslemeler ile bezenen klasik yaşam alanları oluşturmalısınız. İğneden ipliğe eşsiz bir dekorasyonu tek başınıza yapmak kimi zaman zorlayıcı olabilmektedir. Bu nedenle Asortie mobilya olarak müşterilerimize özel olarak tamamen ücretsiz iç mimari hizmeti sunmaktayız. Asortie mobilya ücretsiz iç mimari hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında deneyimli ve tecrübeli iç mimarlarımız ile iç döşemelerden, mobilyalarına kadar komple dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Eşsiz yaşam alanları ayrıntılarda gizlidir. Ayrıntıların mükemmel bir uyum ile bir araya getirilmesi ile eşsiz bir bütün oluşturulmakta ve böylece şık yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Klasik mobilyaların sağladığı şık ve ihtişam dolu dünyaya giriş yapmak ve mükemmel dekorasyona ulaşmak için şimdi bizimle iletişime geç.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.