askılı klasik tepsi avize modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Askılı Klasik Tepsi Avize

Klasik avize modelleri arasından en çok beğenilen tasarımların başında gelen lüks avize modelini eşsiz yaşam alanları oluştururken, dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Askılı klasik tepsi avize sahip olduğu asil görüntüsü ile salonlarınıza, klasik oturma odalarına, klasik yatak odalarınıza çok farklı bir hava katacak.

Klasik avize modeli beş adet zincir ile gövdeye bağlanan tepsi tamamen el işçiliğine dayalı desenli camdan oluşuyor. Altın kaplamanın tercih edildiği klasik avize tasarımı isteğe göre antik altın veya gümüş renklerde de üretilebiliyor. Tepsi üzerine uygulanmış üç adet minik taç ve tepsi altına konulmuş topuz klasik avizeyi daha da zenginleştirmiş. Asortie müşterilerine özel üretilen avize çeşitleri, yine müşterilerin mobilyalarına ve isteklerine uygun şekilde özel olarak tasarlanabiliyor.

Lüks yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan klasik avize modelinin fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
klasik koltuk tasarımları
Apolyon Klasik Koltuk Takımı
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp