klasik kollu avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Onbeş Kollu Klasik Avize

Heybetli tasarımı ile büyük salonlarda tercih edilen lüks avizenin tasarımında avizenin ışıltısını arttıracak kristaller kullanıldı. Altın sarısı rengi, motifli cam fanusları, işlemeli gövdesi ve mükemmel kristalleri ile görkemli tasarıma sahip olan klasik avize modeli tüm görenlerin ilgisini çekiyor.

Onbeş kollu klasik avize tasarmı da tıpkı on kollu veya oniki kollu klasik avizeler gibi sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerine değer katacak. Gerek üretim teknolojisi gerekse de tasarımı ile etkileyici bir işçilik ile lüks yaşam alanlarına sahip kullanıcılara özel olarak üretilen onbeş kollu klasik avizede ithal kristal taşlar kullanıldı. Yaşam alanlarında ışık kırılımını sağlayarak gökkuşağı renklerini evinizde hissedebileceğiniz bir ambiyans oluşturan lüks avize modeli konuklarınızın beğenisini kazanacak.

Kenarları altın yaldız metaller ile çevrilmiş yassı kristal taşlar klasik avize tasarımı için çok farklı bir albeni kazandırdı. Çift katlı olarak dizayn edilmiş klasik avizeler isteğe bağlı olarak tek katlı veya üç katlı olarak da üretilebiliyor.

Çift katlı lüks avize modeli fiyatı ve özelliklerine dair ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Kişisel müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak için tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir.

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
şamdanlı avize
Şamdanlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp