klasik avize modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Onbeş Kollu Klasik Avize

Yaşam alanlarınıza ışıltı katacak olan Onbeş kollu klasik avize, ihtişamlı bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcılara özel olarak imal edildi. Özel bir kaplama malzemesi kullanılarak üretilen avize modelleri tamamen altın kaplama ve kristal taşlar ile donatıldı. Osmanlı motifleri ile zenginleştirilmiş, cam fanuslar normalden büyük tasarlanarak klasik avizeye göz alıcı bir hava kazandırıldı. Altın renk tonu ile varaklı mobilyalar ile tam bir uyum içerisinde kullanılabilecek olan ihtişamlı avize modeli bu ihtişamı kullanıldığı alana yansıtıyor.

Kullanıcının isteklerine göre özel farklı özelliklerde ve ölçülerde de üretilebilen onbeş kollu klasik altın avize kesinlikle kararma ve solma yapmayacak malzemelerden üretildi. Lüks avize, tasarımı, malzemeleri ve yapısı gereği kolay temizlenebilir olması avantajıyla kullanıcısını memnun ediyor. Dayanıklı yapısı ve malzemelerden üretilen lüks avize modeli geleceğe miras bırakacağınız bir değer taşıyor.

Klasik avize fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak sorularınızı yanıtlayacaktır.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp