Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Benç

Görkemli tasarımıyla saray konforunu evinize getiren Kapaletti lüks bench modeli, geçmişin izlerini günümüzün evlerinde yaşatmak isteyenler için en doğru tercih konumunda bulunuyor. Kapaletti koleksiyonunun tamamlayıcı aksesuarı olarak dizayn edilen Kapaletti benç modeli, özellikle Kapaletti yatak odası takımı ile kombin edilerek yaşam alanınız içerisinde belli bir ahenk ortaya koymaktadır.

Yatak odalarında karyola sonuna, istenilirse yemek odası takımları ile veya sohbet alanı içerisine konulan benç modelleri, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilerek yaşam alanlarınızda doğal ve otantik bir atmosfer ortaya koyuyor. Ergonomik yapısı ile kullanıcıya konforu doruklarda yaşatan Kapaletti klasik benç, diğer klasik bench modellerinin aksine altın varak zemin üzerine gümüş varak işlemeler ile süslenerek alışılmışın dışında bir tasarım ortaya koyuyor. Yaratacağız konseptin varlığına göre birbirinden ayrı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Kapaletti klasik benç in üzerinde birinci sınıf lüks kumaşlar tercih edilerek yaşam alanında daima en iyisini isteyenler düşünüldü. Kapaletti bench modelini daha yakından incelemek ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve Asortie Mobilya showroomlarını ziyaret edebilirsiniz.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
Beş kollu avize
Beş Kollu Camlı Klasik Avize
klasik camlı sehpa
Kapaletti Camlı Sehpa
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp