Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Ada Klasik Jozefin

Pastel renk tonlarına sahip Ada klasik jozefin şık tasarımıyla lüks alanlarınıza şıklık katacak. Ada klasik jozefin modeli diğer jozephine modellerine kıyasla olan farklı tasarımlarıyla göz alıcı bir albeniye sahip. Baştan sona doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretilen josephine modelinde zarif çizgilerine rağmen görkemli ışığıyla yaşam alanlarında kendine özel bir yer ayırıyor. Tasarımındaki gerçek altın varak işlemeler ile renklendirilin lüks uzanma koltuğu modeli, yüzyıllardır lüksün semboli olmuş kırmızı kadife kumaş ile kaplandı.

Ada lüks jozefin modelinde kullanıcıya konforlu bir oturum imkanı sunan birinci sınıf ergonomik süngerler ve döşeme malzemeleri kullanıldı. Klasik josefinin tasarımındaki sırt kısım, jozephine modelini diğer uzanma koltuklarına göre bir adım daha öne çıkartıyor. Siz de Asortie Mobilya'nın klasik jozephine modelleri ile lüks ve zarafeti bir arada yaşama şansını elde etmek için birbirinden farklı renk seçenekleriyle jozephine modellerini konseptinize uygun olacak şekilde Asortie’nin mimar ekibi tarafından özel olarak tasarlatabilirsiniz.

klasik jozefin
Caprice Jozephine
Oymalı koltuk takımı
Victoria Klasik Koltuk Takımı
Klasik benç modeli
Zümrüt Benç
klasik dinlenme koltuğu
Sapore Klasik Jozephine
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp