Kedi Köpek puf modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Comfort Kedi ve Köpek Pufu

Sevimli dosyalarımız ve ailemizin üyelerinin konforu bizler için oldukça önemli. Asortie Mobilya, en iyi mobilya modelleri ile sizler için mükemmel yaşam alanları tasarlarken, evlerimizin küçük ve sevimli üyelerini de unutmadı. Bizlerin sevgi ve şefkatine muhtaç olan bu sevimli aile üyelerimiz için rahat edebilecekleri minik mekan ancak konforlu yaşam alanları tasarladık.

Comfort kedi ve köpek yatakları, doğal ahşaptan el işçiliği ile tasarlandı. Naturel ahşabın doğası gereği en yakın dostlarımızın sağlığı için herhangi bir sağlık oluşturmadığı gerçeği düşünüldüğünde hoş vakitler geçirirken sağlıkları da korunmuş olacaktır. Ahşap puf modeli bulunacağı mekanın ölçülerine göre istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renk seçenekleri ile size uygun biçimde üretilebilir. Kedi ve köpek yatakları modelleri tasarlanırken minik dostlarımıza zarar verebilecek kimyasal ürünler asla kullanılmayarak, tıpkı doğal ahşapta olduğu gibi önceliğimiz daima sevimli aile üyelerimizin sağlığı olmaktadır. Comfort kedi ve köpek koltuğu modelindeki kırlent ve yatak ürünlerinde leke tutmayan kumaşlar tercih edilmiş olup, hijyenik bir ortam arayanlar için en doğru tercih olacağı konusunda hiç şüphe bulunmuyor.

asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
lüks köpek kulübesi
Friend Lüks Köpek Evi
klasik kedi köpek pufu
Pretty Kedi ve Köpek Pufu
asortie kedi ve köpekler için puf
Sweet Kedi ve Köpek Pufu
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp