asortie kedi ve köpekler için puf
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sweet Kedi ve Köpek Pufu

Klasik mobilya severlerin öncelikli tercihi Asortie Mobilya, sizler olduğu kadar evlerimizin küçük üyeleri olan kedi köpek dostlarımız için de mobilyalar tasarlamaktadır. Öncelikli görevimiz olarak onların rahatını düşündüğümüz tasarımlarda, küçük aile üyelerimizin rahatına uygun minik mekanlar dizayn ettik. Sweet kedi ve köpek pufu, doğal ahşaptan usta el işçiliği ile onların sağlığı düşünülerek, dikkatle tasarlandı. Üstelik her ölçüye uygun olarak tasarlanabilen yapısı, evcil hayvanlarınızın boyuna uygun olarak üretilebiliyor. 

Ahşap puf modeli yerleştirileceği alanın ölçülerine göre dilediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renk seçeneklerinde üretilirken, küçük aile üyelerimizin rahat edeceği biçim ve şekilde olması gerçeği unutulmadı. Kedi ve köpek taburesi modellerinin üretim aşamasında kullanılan materyallerde minik dostlarımıza zarar verebilecek kimyasal ürünler asla kullanılmadı. Asortie Mobilya olarak Sweet kedi ve köpek koltuğu modelindeki kırlent ve yatak ürünlerinde leke tutmayan kumaşlar tercih ederek evinizin hijyenini de düşünüyor ve sizin en iyisini hak ettiğinize inanıyoruz.

lüks köpek kulübesi
Friend Lüks Köpek Evi
klasik benç resimleri
Kontes Klasik Benç
kapitoneli klasik benç
Kont Klasik Benç
klasik kedi köpek pufu
Pretty Kedi ve Köpek Pufu
Kedi Köpek puf modelleri
Comfort Kedi ve Köpek Pufu
klasik camlı sehpa
Kapaletti Camlı Sehpa
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp