lüks köpek kulübesi
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Friend Lüks Köpek Evi

Geniş tasarımıyla özellikle çok sayıda hayvan dostumuza ev sahipliği yapan yaşam alanları içerisinde kullanılabilen Friend lüks köpek evi, aynı anda üç köpek dostumuza ev sahipliğe yapabilecek şekilde dizayn edildi. Yavrularıyla konforlu bir eve sahip olan geniş köpek ailelerinin yanı sıra, ailemizin küçük üyelerinin arkadaşlarıyla hoş vakit geçirirken bir oyun evi işlevi gören ahşap köpek evi, daima onların rahatı düşünülerek tasarlandı. İki adet altta ve bir adette üstte yatağı bulunan köpeki evi, köpeklerinizn hem uyku hem de eğlenceli vakit geçireceği bir oyuncak niteliğini taşıyor. 

Friend köpek evi, el işçiliği ile natürel ahşaplar ile ailemizin minik üyelerinin sağlığı düşünülerek hazırlandı. Ahşap köpek kulübesi modelleri evinizin ya da ofisinizin ölçüleri düşünülerek istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz renk seçenekleri üretilebilir ve dilediğiniz konsepte uyum sağlayabilir yapıdadır. Köpek kulübesi modellerinde minik dostlarımızın can sağlığına zarar verebilecek herhangi bir kimyasal ürün asla kullanılmamış olup önceliğimiz daima onları sağlığı olmaktadır. Leke tutmayan kumaşla kaplanmış olan köpek evi modelleri evinizdeki hijyen için en doğru tercih olacaktır.

köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
varaklı klasik jozefin
Arya Klasik Jozephine
klasik benç resimleri
Kontes Klasik Benç
klasik kedi köpek pufu
Pretty Kedi ve Köpek Pufu
asortie kedi ve köpekler için puf
Sweet Kedi ve Köpek Pufu
Kedi Köpek puf modelleri
Comfort Kedi ve Köpek Pufu
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp