Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Prenses Benç

Prenseslerin yaşam alanlarına layık, tasarımı ve konforuyla yatak odası takımlarına şıklık katacak Prenses benç'e şimdi yakından bakın. Yıllardır ihtişamlı görünümleriyle lüksün simgesi olarak bench modellerinden olan çift kollu tasarımıyla dikkat çeken Prenses klasik benç, baştan sona altın varak ile kaplandı. Natural ahşaptan usta el işçiliğinin ürün olan klasik bench ihtişamı kadar konforu ile de ilgi görüyor.

Saçaklarında ve kol kısımlarında oyma motifler ile işlenen Prenses klasik jozephine modeli altın varaklarla süslenerek bulunduğu alana daha zengin bir hava kazandırıyor. Klasik mobilyanın önemli argümanlarından olan lükens tarzı oymalı ayaklar ile tasarlanan benç, kapitone döşemeleri ile zenginleştirilerek ergonomiden doğan konforuyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz şık bir dinlenme koltuğuna dönüşüyor. Salon ve oturma odalarının yanı sıra yatak odası gibi farklı yaşam alanları içerisinde de kullanılabilen Prenses dinlenme koltuğu, kendi grubundan olan Prenses yatak odası ile kombin edilerek, kullanıcının istediği doğrultusunda farklı renk ve ölçü seçenekleriyle de üretilebiliyor.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
taşlı klasik avize
Üç Katlı Taşlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp