Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elita Sedef Yemek Odası Takımı

Elita sedef yemek odası takımı,altın varaklı el oymaları, sedef dokusu ve beğeni toplayan şık tasarımıyla konuklarınıza lezzetli ikramları sunmanızı sağlayacak. Lüks ve konforu bir arada yaşatacak olan yemek odası takımı, lüks algısını yeniden şekillendiriyor. Altın varak ve oyma motif işlemeleri, ustaların ellerinden çıkıyor. Şık ve heybetli duruşuyla görenleri büyüsü altına alan, sedef yemek odası takımı sizin gönlünüzü kazanırken, konuklarınızı da kendisine hayran bıraktıracak. 

Sedef yemek odası takımı, ahşap yemek masası, 6 ya da 8 sandalye, klasik vitrin ve aynalı konsoldan oluşuyor. Yemek odası takımına şık bir konsept katacak olan, yemek odası takımı aksesuarları ve avizeleri de dahil edilebiliyor. Yemek odası takımını satın almak isteyen kullanıcılar, yaşam alanlarına uyum sağlaması adına, özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretim imkanı sunuyor. Lüks yemek odası takımın tercih etmek isteyen kullanıcılar, yaşam alanlarına, Elita sedef koltuk takımını da dahil ediyor. 

Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir yada Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Antik Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
Elita Klasik Koltuk Takımı
Elita Klasik Yatak Odası Takımı
Elita Sedef Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp