Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Monaliza Klasik Yemek Odası Takımı

En lezzetli sofralarınızı göz alıcı ihtişama sahip, Monaliza klasik yemek odası takımınızla ikram etmeye ne dersiniz? Lüks yaşam alanlarınıza, mükemmel uyum sağlayacak, Monaliza klasik yemek odası takımı, yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonunun en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. 

Lüks yemek odası takımı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile imal edildi. Özel oyma motifleri ile de şık bir tasarıma sahip olan yemek odası takımı, klasik yemek masası, sandalyeler, vitrin, ve konsoldan oluşuyor. Şık yemek odası takımına ilave sandalye dahil edilebileceği gibi, klasik yemek odası aksesuarları ve klasik avize modelleri de opsiyonel olarak sunuluyor. Yemek odası takımı, kullanıcıların istekleri ve yaşam alanlarına uyum sağlaması adına, özel ölçü ve renk seçenekleri ile imal edilebiliyor.

Lüks yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle takımın koltuk takımı ve yatak odası takımı da tercih ediyor. Böylece mükemmel dekorasyon yaşam alanlarında kolaylıkla inşa ediliyor. Lüks yemek odası takımını, yaşam alanlarınıza dahil etmek için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz. 

Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Monaliza Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Yemek Odası Takımı
Sultani Klasik Koltuk Takımı
Sultani Klasik Yatak Odası Takımı
Sultani Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp