Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Endülüs Klasik Yemek Odası Takımı

Klasik yemek odası takımı, lüks yaşam alanları dekore etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Sedef desenleri ile klasik mobilya tasarımlarına yeni bir soluk katan, Endülüks klasik yemek odası takımı el emeği ile üretildi. Altın varakları, oyma motiflerine dikkatleri çekerken, sedef desenleri ve dokusu da yemek odası takımının genel tasarımını oluşturuyor. 

Sedef yemek odası takımı modelinin en belirgin ve dikkat çekici özelliği titiz bir işçilik ile yapılan sedef motifleri. Vitrin, konsol ve yemek masası sedef motifleri ve ahşap oyma motifleri , yemek odası takımına farklı bir tarz kazandırmış. Hem tasarımı hem de konforlu kullanım tecrübesiyle kullanıcısını memnun eden yemek odası takımı en beğenilen takımlar arasına adını yazdırıyor. 

Sedef yemek odası takımı, yuvarlak yemek masası, ysandalyeleri klasik vitrin ve aynalı konsoldan oluşuyor. Ergonomik tasarlanan sandalyeleri ile kullanıcısına konforlu bir kullanım sunan yemek odası takımı, genellikle kendi grubundan olan Endülüs klasik koltuk takımı ile birlikte satın alınıyor.  Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

 

Ekselans Klasik Koltuk Takımı
Ekselans Klasik Yemek Odası Takımı
Kapadokya Klasik Koltuk Takımı
Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı
Pırıltı Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp