Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Oval Masa Yemek Odası Takımı

Klasik yemek odası takımı, şık tasarımı ve zarif el işçiliği ile yaşam alanlarında etkileyici bir dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Oval hatları, el oyması motifleri mükemmel bir konsept oluştururken, ahşap üzerindeki mat cila, takımın ama rengi olan yeşil ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Lüks oval bir masadan oluşan yemek odası takımı, şık vitrini, göz alıcı konsolu ve konforlu sandalyeleri ile eşsiz bir bütünü temsil ediyor. Tamamen el emeği ile üretilen lüks yemek odası takımı özel ölçüler ile her yaşam alanına uyum sağlıyor. Yaşam alanlarında yuvarlak bir masa tercih etmek yerine dikdörtgen klasik yemek masası tercihinde bulunmak isteyenler, Antik klasik yemek odası takımını tercih ederken, yaşam alanlarında oval hatları tercih etmek isteyenler, yuvarlak masalı yemek odası takımını satın alıyor. Klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle, klasik yemek odası aksesuarları, abajur modellerini de takıma dahil ediyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Böylece güleryüzlü ve samimi satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
Antik Klasik Yemek Odası Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
antik klasik avize
Antik Mumlu Avize
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp