Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Ekselans Klasik Yemek Odası Takımı

Ekselans klasik yemek odası takımı yeni koleksiyonun en fazla ilgi ve rağbet gören modelleri arasında yer alıyor. Yoğun ahşap oyması işçilikleri ve gerçek altın kaplama tasarımı ile tüm görenlerin beğenisini topluyor.

Klasik yemek odası takımı lüks yemek masası, ahşap konsol, klasik vitrini ve tamamen ergonomik formlar dikkate alınarak tasarlanan 6 adet yemek masası sandalyesinden oluşuyor. Lüks yaşam alanlarına tam uyum sağlaması ve takımın göz alıcı şıklığını tamamlaması açısından opsiyonel olarak lüks aksesuar modelleri ve klasik avize çeşitleri de takıma dahil edilebiliyor.

Lüks yemek odası takımı, tercih edileceği alana tam uyum sağlaması için özel ölçü ve renk seçenekleri ile kullanıcıların isteklerine bağlı olarak yeniden üretilebiliyor. Ekselans klasik yemek odası takımını yaşam alanlarında tercih eden kullanıcılar mükemmel uyumu yakalamak adına takımın kendi grubundan olan Ekselans klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Klasik yemek odası takımının özelikleri ve fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurarak müşteri danışmanlarımızın tarafınıza dönerek sizi bilgilendirmesini talep edebilirsiniz. Böylece takım hakkında merak ettiklerinizi danışarak, merak ettiiğiniz soruları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

Olimpos Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Klasik Yemek Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Gold Yatak Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Ekselans Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp